2726
عنوان

دردسرای غسل و لاک زدن

400 بازدید | 29 پست

خانوما من قبلا خیلی اهمیت نمیدادم ب غسل و اینا .ازشب و تاریکی ام وحشت داشتم شب میومد غصه ام میگرف ترس از خواب بود.میترسیدم بخوابم.بعدش گفتن همزاد داری دعاگرفتم خوب شدم.الان میترسم واقعا غسل نکنم بازمیگم همزادم میادسراغم دوباره مجبورم باکلی زحمت لاکمو پاک کنم برم غسل.شماهایی ک عشق لاک دارید چیکارمیکنید؟

پناه برتو ک بی واژه مرا میشنوی...

😐

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا همه چیو قاطی میکنید

آخر اعتقاد داری یا نداری؟

اگه داری ک دیگه تنها راهش اینه ک دوره پری فقط لاک بزنی 

اگه نداری هم ک دیگه دغدغت واسه چیه

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲

والا ماهم هرازگاهی لاک میزنیم

پاک کردنش با این پدهای لاک پاکن کارِ دودقیقه هستا!

تو حموم هم باز یه چک میکنم ببینم گوشه کنار نمونده باشه،

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
مراجع تقلید باید واقعا یه راه حل برای این موضوع پیدا کنن  یکی بخواد هم لاک بزنه هم نماز بخونه ...

واقعاام.من میخاستم برم کاشت ناخن بخاطر غسل نمیتونم

پناه برتو ک بی واژه مرا میشنوی...
2706