2733
2734

هنوزم هست 

تو پربازدیدا هم هست 

همون که طرف همسرش بزاقش زیاده 

منم این مشکلو دارم و خیلی از بابتش اذیت میشم 

رو تختی و بالشت و پتوم دائم کثیف میشه و بو میگیره مجبورم تند تند تمیزشون کنم

یا حتی وقت بیداری مجبورم تند تند بزاقمو قورت بدم واین برام آزار دهنده است خصوصاً اگه تو جمع باشم 

تو کلاس تو دانشکده تو خوابگاه واقعاً اذیت میشم 

ولی این که یکی بیاد اینجور بگه واقعاً آدم دلش میشکنه

از صبح دارم فکر میکنم اگه منم ازدواج کنم یه روزی همسرم این مشکلو به رخم میکشه😔😢 

یه جورایی نه تنها از ازدواج بلکه  از زندگی کردن بدم اومده 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برو طب سنتی درمان میشی.اینقد خودخوری نداره😕

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2738

من جایی خوندم که این مشکل بخاطر غلبه سردی بدنه

شبا خرما و پسته و چیزای گرم بخور ببین بهتر میشی

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍

عزیزم نمیخوام بگم مشکلت بی اهمیته یا داری بزرگش میکنی اما همسری که بخواد چیزیو که دست تو نیست و البته خیلی مساله ی بزرگی نیست رو ب روخ تو بکشه همون بهتر که نباشه..

قطعا ازین مشکلت اذیتی اما مشکلای خیلی سخت ترم هست مثلا کسی و میشناسم که بعد سرطان مربوط به دهان و عملش دیگه بزاق نداره و نمیتونه هیچی بخوره..

2706