2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا عزیزم میشه

برو تنظیمات گوشی بخش  حساب کاربری.حریم خصوصی تیک رسید خواندن را لغو کن

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
2738
چرا عزیزم میشه برو تنظیمات گوشی بخش  حساب کاربری.حریم خصوصی تیک رسید خواندن را لغو کن

مرسی

ی سوال دیگه من بلکش کنم اگه من وضعیت بزارم یا انلاینی منو میبینه؟

میفهمه من بلکش کردم؟

چقد سوال ببخشید ولی تازه نصب کردم نمیدونم

مرسی ی سوال دیگه من بلکش کنم اگه من وضعیت بزارم یا انلاینی منو میبینه؟ میفهمه من بلکش کردم؟ چقد س ...

اینو میدونم تگه بلکش کنی نمیتونه وضعیتتو ببینه ولی اینکه نفهمه را اگه به واتس اپ وارد باشه راههایی برای فهمیدن هست

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن

ببین Yowhatsapp رو نصب کن

بعد سمت راست بالای صفحه سه تا نقطه هست میزنی روی اون نوشته تنظیمات پیشرفته وقتی زدی روی اون شات بالایی برات باز میشه و کلیک کن روی امنیت و حریم خصوصی

بعد وضعیت ها تیک اولی رو بزن دیگه نمیفهمه که استوریش رو دیدی😁