2726

من ارش عربی از دانشگاه دولتی دارم ولی کاری پیدا نمیکنم

تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم به درس خوندن به نظرتون چه رشته ای برم که باز بعد فارغ التحصیلی بیکار نباشم و احتمال جذبم بره بالا؟

خواهش میکنم نظرتون رو با دلیل بگید دیگه نمیخوام اشتباه کنم

خدایا دلمو آروم کن...

دارو پزشکی دندون فیزیو 

پیراپزشکی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ارشد عربی داری خیلی راحت میتونی آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کنی که

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

الا اموزش پرورش استخدامی داره بزن شرکت کن معلم عربی شو چ کاریه از اول بخونی اخه

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
بعد کلی یه آزمون میذاره اکثرشم برا ایثارگرانه

حالا شانستو امتحان میکردی...متاسفانه از راه درس به جایی رسیدن توی این کشور خیلی خیلی سخت و نشدنی شده

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2706