2737
2734

مالیاتاشم کم میکنن بقیشو میدن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی به حساب منی ک دیه طلب دارم هیچی واریز نمیشه ؟؟؟

بعد دولت میده به شما 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
چ زمانی ؟ هرماه ک به حساب دولت میره میده به من ؟

عزیزم شما  میشه بگی چی شده دیت  ببین اگه طرف بیمه باشه. میری بیمه پولتو میده اگه ن اون پولو مریزه به حساب دولت بعدش میدن به شما 

2738
عزیزم شما  میشه بگی چی شده دیت  ببین اگه طرف بیمه باشه. میری بیمه پولتو میده اگه ن اون پول ...

همسرم حین کار دستش قطع شد بیمه هم نبود.از صاحبکارش شکایت کرد ک کلی زیرو رو کشیدن شد ۵۰_۵۰

حالا دیش ۸۰میلیونه ک با کلی اعتراضی ک زده فقط ۶میلیون پیش پرداخت داده ک اونم خودش رفت مستقیم ریخت به حساب وکیلمون ک وکیلمونم اونو به عنوان حق الوکاله گرفت.حالا فقط هردوماه باید ۱۷۰۰ بده ک چون ضامن داره و بیمه هم نیست از حساب ضامنش کسر میشه.اما شنیدم ک میره به حساب دولت.ینی هیچی بهمون نمیرسه ؟دولت کی به ما میده ؟

همسرم حین کار دستش قطع شد بیمه هم نبود.از صاحبکارش شکایت کرد ک کلی زیرو رو کشیدن شد ۵۰_۵۰ حالا دیش ...

یک هفته بعدش

یک هفته بعدش

ببخشید اذیتت میکنم عزیزم ازبس سوال میکنم.شرمنده اما بازم متوجه نشدم

ینی هرزماه ک از حساب ضامن کسر بشه دولت مالیاتشو کم میکنه و یک هفته بعدش به حساب ما واریز میکنه ؟منظورتون اینه ؟

ببخشید اذیتت میکنم عزیزم ازبس سوال میکنم.شرمنده اما بازم متوجه نشدم ینی هرزماه ک از حساب ضامن کسر ب ...

بله

خدا خیرت بده.ممنون از راهنماییت عزیزم.داشتم دیوونه میشدم.فکر کردم هیچی بهمون نمیدن

چرا ندن  میدن نگران نباش

2706