2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط واسه خودت ارزش قائل شو

الویت اصلی زندگیت خودت باش هر چیزی رو نپذیر 

مردی که ببینه یکی خیلی عاشقشه و همه جور مطیع خیالش راحت میشه میره پی یکی دیگه

این تجربه منه

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    

بزار یک ثابت رو تو دنیا برات بگم که خییییلی مهمه☝️ : رابطه ی خودتون رو با خدا اصلاح کنید تا خداوند هم رابطه ی شما رو با دیگران اصلاح کنه.

اصلاح رابطه با خداوند هم به اینه که عاشقش باشی و به دستوراتش عمل کنی.💜

این قضایا کمی پیچیده است.

اینطوری بهت بگم که هر چقدر نور ایمانت افزایش پیدا کنه، روی اطرافیانت هم اثر میزاره.اصلاح اطرافیان ابتدا از خود ماشروع میشه.

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

کتاب زنان زیرک روبخون .خودتوتمام وکمال وقف زندگی مشترک نکن اهداف وبرنامه های خودت روداشته باش اینجوری اگه خدای نکرده خیانت هم بکنه کمترآسیب میبینی وچیزی روازدست ندادی 

همه مردا اینطوری نیستن... نگران نباش. 

والا  من دیگه دارم به خودمم شک میکنم از بس زیاد شدن موارد ایجوری و متاسفانه زن هایی که از رابطه با مرد متاهل هیچ ترسی ندارن

منم اینقدر زرنگ نیستم مثه اونا سر از کار شوهرم در بیارم

بیتر از چند ماهه همش توو فکرم

بیخیال باشو از لحظه های زندگیت لذت ببر

واسه چیزی که اتفاق نیوفتاده و انشالله هرگز اتفاق نمیوفته داری حال خوبتو خراب میکنی

وقتی چیزی ندیدی شک نکن

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706