2726
عنوان

به مادرشوهرم زنگ بزنم؟

1337 بازدید | 132 پست

سلام بچه ها 

ما با یکی از خواهرشوهرام قهریم بعد هروقت من به مادرشوهرم زنگ میزنم اگه اون پیشش باشه باهام حرف نمیزنه مثلا جواب میده به زور بعد چند ثانیه سلام میده و هرچی بگم اره یا مثلا میگه ایهیم در همین حد منم شوهرم گفت هروقت اون جوری کرد حرف نزن خدافطی کن قطع کن 

حالا دیروز به اون یکی خواهرشوهرم گفتم باهم بریم خونه مامانینا گفت اتفاقا فردا میخواهیم بریم ولی فلانی دیروز رفته اونجا میخواد یه هفته بمونه( نمیدونم چرادر حالیکه خونش نزدیکه)

من هرروز به مادرشوهرم زنگ میزنم به نظرتون این یه هفته رو بزنم یا نه؟

اگه زدم دوباره اونجوری حرف زد چی بگم بهش؟

تو تاپیکای لاغری تگم کنید شاید تونستم دوستانمو کمک کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه اینا به کنار پشتکارت رو بهت تبریک میگم با همه این ادا اطوارا هرروز بهش زنگ میزنی

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2728
همه اینا به کنار پشتکارت رو بهت تبریک میگم با همه این ادا اطوارا هرروز بهش زنگ میزنی

منم نزنم خودش میزنه ولی حالا که اون اونجاست نزده 

توک عادتش دادی هروز بزنگی الانم باید زنگ بزنی.زنگ نزنی ناراحت میشه.اون دخترشم هی سیخ میکنه مادرشو نسبت بشما.ها دیدی من ک بودم واست زنگ نمیزنه

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
منم نزنم خودش میزنه ولی حالا که اون اونجاست نزده 

شماهم نزن 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
توک عادتش دادی هروز بزنگی الانم باید زنگ بزنی.زنگ نزنی ناراحت میشه.اون دخترشم هی سیخ میکنه مادرشو نس ...

وقتی اونواونجاست باهام حرف نمیزنه چرا بزنم؟

من شماره مادرشوهرمو ندارم نه خونشونو نه موبایل بعد ۳-۴سال

منم بعدشش سال شماره هیچکدوم از اعضا خاتوادشو ندارم😑

2706