2726

چینی لبپر میشه زود اما قشنگه ولی سنگینه 

من یه ۶ نفره دم دستی دارم چینی اکثرا لبپر شده

یه ۸ نفره سرامیکی سنگینه ولی قشنگه

یه ۱۲ نفرا آرکوپال فرانسه 

یه ۳۰ نفره آرکوپالم دارم کمکم برا مهمان میخرم

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرکوپال، چینی فقط پول دور ریختنه

این خیلی سلیقه ایه

و من دقیقا برعکس شما فکر میکنم. ارکوپال به نظرم دور ریختن پوله. چون برای جلو مهمون که اصلا قشنگ نیست، برای دم دستی هم تا وقتی چینی های ناز و خوشگل هستن چرا یه چیزای دیگه؟

هزار بار دیگه بخوام بخرم بازم هم دم دستی هم مهمان رو چینی میخرم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728
این خیلی سلیقه ایه و من دقیقا برعکس شما فکر میکنم. ارکوپال به نظرم دور ریختن پوله. چون برای جلو مهم ...

چون چینی زود می شکنه و ناقص میشه یکی از همکاران چند ساله ازدواج کرده ۳ دست چینی جهازش چیزی نمونده ازش ولی خواهرش همزمان با اون آرکوپال گرفته هنوز سرویسش کامله در ضمن آرکوپال زن های قشنگ داره

چون چینی زود می شکنه و ناقص میشه یکی از همکاران چند ساله ازدواج کرده ۳ دست چینی جهازش چیزی نمونده از ...

مگه چیکار میکنه با ظرف؟؟؟ من فقط یکی دو تا تیکه دم دستیم شکسته تو این ۳.۵ ساله. اونم از روی کابینت افتادن زمین رو سرامیک شکست. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
مگه چیکار میکنه با ظرف؟؟؟ من فقط یکی دو تا تیکه دم دستیم شکسته تو این ۳.۵ ساله. اونم از روی کابینت ا ...

بذار ۱۰ سال بگذره بعد مشخص میشه دوتا هم بچه کوچک داره شما چندتا داری؟

بذار ۱۰ سال بگذره بعد مشخص میشه دوتا هم بچه کوچک داره شما چندتا داری؟

بچه ندارم. ولی مگه قراره با ظرفام پیر شم؟؟ بعد ۱۰سال هم نباید توقع شکستن داشته باشم؟؟ نشکنه هم قطعا دلمو میزنه😄

2706