1874
1823

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

من ارکوپال گرفتم همشو چینی ندوست کلا 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
هردو رو چینی بگیر من ی۶وی۱۸گرفتم چینی

منم همین کارو کردم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

من هر دو رو چینی گرفتم

چون از نظرم چینی شیک تره

اما اوپال یه خوبی که داره سبک و کم حجمه

چینی سنگین و پر حجم! 

بستگی داره پذیراییتو چند نفره برداری و چند بار در سال مهمان داشته باشی

اگر خانواده ی پر جمعیت و پر رفت و آمدی هستید حتتتتما اوپال در غیر این صورت چینی

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. دلم یه نی نی سالم میخواد... خدایا یعنی میشه یه روزی منم بچه مو بغل بگیرم؟ ... میشه یه صلوات مهمونم کنید که به آرزوم برسم؟ 
1826

چینی لبپر میشه زود اما قشنگه ولی سنگینه 

من یه ۶ نفره دم دستی دارم چینی اکثرا لبپر شده

یه ۸ نفره سرامیکی سنگینه ولی قشنگه

یه ۱۲ نفرا آرکوپال فرانسه 

یه ۳۰ نفره آرکوپالم دارم کمکم برا مهمان میخرم

آرکوپال، چینی فقط پول دور ریختنه

این خیلی سلیقه ایه

و من دقیقا برعکس شما فکر میکنم. ارکوپال به نظرم دور ریختن پوله. چون برای جلو مهمون که اصلا قشنگ نیست، برای دم دستی هم تا وقتی چینی های ناز و خوشگل هستن چرا یه چیزای دیگه؟

هزار بار دیگه بخوام بخرم بازم هم دم دستی هم مهمان رو چینی میخرم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
1718