2737
2739

الهی بگردم

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کلا همه کسانی که رفتن جنگیدن برای ما به گردن ماحق دارن.هم خودشون هم خانوادشون.مامدیونشونیم.چه شهدا چه مفقودالاثرها.چه جانبازان عزیز.چه کسانی که سلامت برگشتن پیش خانواده هاشون. اجرشون باامام حسین.خدا به خانوادشون صبر و سلامتی بده.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
2738

عموی مامانم هم است وقتی موج میگیردش هر کی دم دستش بیاد اینقدر میزندشون که تیکه تیکه میشه طفلک اون موقع زورشونم زیاد میشه یکبار بچهاشو تو بشکه انداخته بوده شلنگو هم باز کرده بوده اگه زنش نمیرسید هر دوتا خفه میشدند

خدایا شکرررررت که بهترینارو برام رقم زدی😘😘
کسی از خانواده اش یا فامیلش جانباز اعصاب و روان هست؟

همسایه پشتیمون🤕 شوهرم پشت بوم خروس نگه میداشت نتونست تحمل کنه صداشو اومده بود پرتش کرده بود پایین رفتیم از خیابون پایینی پیداش کردیم. یه دفعه هم کولرمون جاش نامیزون بود صدامیداد اومدن تذکر دادن.من نمیدونستم ایشون مشکل دارن.دیگه وقتی فهمیدم اجازه ندادم شوهرم پشت بوم حیوون بیاره نگهداره.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
خدا حفظشون کنه. رفتارشون تو خونه چه جوریه؟

مرسی عزیزم.خیلی خودداره و مراقب.ولی اصلااا نباید روشون فشار عصبی یا استرس بیاریم چون ترکش داخل سرشونه.خیلی درد میکشه.ولی در کل عالیه پدرم خیلی خوبه خدا سلامتیشو کامل کن انشالله

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
2706