2726
عنوان

بدوییین ی چالشه خییییلیییی قشنگ بزنین رو شوهراتووون+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1343 بازدید | 76 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من طبق معمول گوشیش رو خونه گذاشته

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
2728
شوهرم الان انقد فکرش درگیره  از اینچیزا بگم از زندگی بلاکم میکنه

چرا انقد بی ذوقین اخه.همه مشکل داره...بااین چیزا ک یکم خنده و شوخی قاطیش باشه اتفاقن روحیش عوض میشه

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍

این فقط ب فکره توعه هاااا😂میبوسه فقط بخاطره راحتیه تو😂

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍
اره خواول صبحی یه چی میگید باعث تیره شدن روابط میشید

چرا تیره؟؟؟مگه فوشه؟توهینه؟چقد بی ذوقت بعضیا..یکم ب شوهراشون روحیه نمیدن شوخی نمیکنن بعد میان میگم خیانت کرد...خب تو براش کم نزار یکم بهش روحیه بده شوخی کن چالش برو چمیدونم بازی کن مسابقیع بدین...بزاریت زندگیتون ی نواخت نشه 

خیلی بدی اسی😂😂منو با واقعیت ها روبرو کردی...

اومد خونه گفت من مجانی تورو میبوسم

میگم مگ من خوشگلترین زن جهان نیستم?? میگه نه دیگه از تو خوشگلترم تو جهان هست حتما دیگه😂😂

بهش میگم خیلی بدی ینیدتاحالا متوجه نشدی من چقد خوشگلم??

میگه منکه متوجه شدم که... حاجی متوجه نشده..(بابامو میکه)😂😂

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
این فقط ب فکره توعه هاااا😂میبوسه فقط بخاطره راحتیه تو😂

اره بعد میگه هول شدم حواسم نبود بگم خوشگلترینی  

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

منم بهش گفتم بفرستم؟؟ کسی هست

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
منم بهش گفتم بفرستم؟؟ کسی هست

بفرس گلم

چ سریع جمش کرد😃😂😂😂😂😂اخییی

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
2706