1874
1823

ب شوهرتون پی ام بدین بگین اگه ۱ملیون بهتون بدن منو میبوسی یا اگه ۱۰ملیون بدن خوشگل ترین زنه جهان....اگه گفت ۱تومن بدن تورو میبوسم بگین پس ینی ب نظرت من خوشگل ترین زنه جهان نیستم؟😠(اگرم گفتن ۱۱ملیون میگیرم و تورو میبوسم ک خوشگل ترین زنه جهانی ینی شوهراتون خیییلی این کارن😂)شات بزارین منم میزارم

یادشون رفت،یاده من موند:)

اول صبح پیام بدم نمیبوسه با چماق میاد

یا امام حسین تورو به خون چکیده از گلوی علی اصغرتقسمت میدم حاجت روام کن پناهم بده  😔😔😔جز تو به کی پناه ببرم دستم رو بگیر 😭😭نجاتم بده حاجتم رو بده😭😭😭😭😭ای خدا من جز تو کسیو ندارم خودت خوب میدونی جز تو به کی پناه ببرم 😭😭😭 کاربری که امضام رو میخونی برام یه دونه صلوات بفرست بهم بگو تا روز قیامت دعات میکنم 😭😭من به دعای نی نی سایتی ها خیلی اعتقاد دارم

من اینو قبلا انجام دادم الان میزارن اسکرینشو

تو متفااااوتی  ........ چون            .....                         من عاشقتم😍 .....    به ماکارونی میگین ماکارانی ؟ 😑 خاک بار ساراتان (فان) 😂 در تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 🌈🌱💚 هرکی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😅 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق بزرگ دنیا بود ... و پیدا کردنت اولیش 🍓

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

میدونم این چالش عصابمو خورد میکنه😑پس نمیفرستم اونم با مغز پریودم 

برا جور شدن عروسیم صلوات لدفن😘دلبره لاشی منی تو😏 کاربریه چهارممه 🙁 امیدوارم دیگه تعلیق نشم😬.99/9/9 کرونا تموم شده 😋با عشقم عروسی کردم☺و خوشحال دارم زندگی میکنم

کنارم بود بهش گفتم گف تورو میبوسم عشقم 😏😐😐😐😐

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم

خوابه، ب رفیقم پیم میدم😂💔

از 13سالگی دچار افسردگی و بیماری دو قطبی از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،ولی الان من 21ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم ارع من تونستم، اینارو گفتم ک اولع راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب اهدافم میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛ی تامبوی مهربونم :)! تتو کار و ناخن کارم هسدم😎😁سختگیر ترین خانواده ها دروغگو ترین افراد را تحویل جامعه می‌دهند! 🏳️‍🌈I'm lgbt🏳️‍🌈
1826

😂😂😂

یا امام حسین تورو به خون چکیده از گلوی علی اصغرتقسمت میدم حاجت روام کن پناهم بده  😔😔😔جز تو به کی پناه ببرم دستم رو بگیر 😭😭نجاتم بده حاجتم رو بده😭😭😭😭😭ای خدا من جز تو کسیو ندارم خودت خوب میدونی جز تو به کی پناه ببرم 😭😭😭 کاربری که امضام رو میخونی برام یه دونه صلوات بفرست بهم بگو تا روز قیامت دعات میکنم 😭😭من به دعای نی نی سایتی ها خیلی اعتقاد دارم

فرستادم ببینم چی جواب میده🤦‍♀️

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
1899