2726
عنوان

طلاق و جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 1554 بازدید | 181 پست

منم درخواست دادیم توافقی رفتیم پیش مشاوره شوهرم زد زیرش باز 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط برای ترسوندنش اقدام کردم ومیخوام تودادگاه ازش تعهدبگیرم باپیامایی که میده مشخصه دلش برام تنگ ...

ببین زندگی ما امکان اینکه ادامه پیدا کنه نیست اصلا نمیشه کلی بی حرمتی و توهین هم به همدیگه هم خانواده هامون شده و متاسفانه همسرم حاضر نیست از خانوادش دل بکنه یعنی من با یه آدم زندگی نمیکنم با یه آدم و خانوادش در حال زندگی هستم

میشه از حس و حال بعدش بگی تحملش خیلی سخته؟

افسردگی.همش کارم گریه بود ازی طرف خوشحال بودم که از دست اون وحشی نجات پیدا کردم ازطرف دیگه ام ناراحت حرف مردم بودم البته براخودم خیلی حرف مردم مهم نبود بیشتر دلم واسه باباو مامانم میسوخت.الان هفت سال از اون زمان میگزره هنوز دارم حرفو تهمت میشنوم متاسفانه

2728
نه یه طرفه من برم هیچی دستمو نمیگیره خودش میگه خودم میخوام برم دادخواست بدم اون بره به نفع منه

خب سعی کن توافق کنی 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
افسردگی.همش کارم گریه بود ازی طرف خوشحال بودم که از دست اون وحشی نجات پیدا کردم ازطرف دیگه ام ناراحت ...

منم از همیناش میترسم از حرف خانواده از تنهایی از نگاه مردم 

یکم از مشکلاتت میگی؟ چرا میخوای جدا شی؟

تو تاپیک هام هست دیگه حرمت و احتر امی بینمون نیست حتی پیش خانواده ها هم دیگه حرمت و احترامی نداریم دست به زن دروغ ریا بیکاری خساست خیانت بد اخلاقی وابستگی شدید به خانواده بچه ننه بودن دخالت خانواده و......

خودت درخواست دادی؟ 

نه فعلا دادخواستی ندادیم میدونی من کلی وسیله دارم و همشو با زحمت خودم خریدم یه تعداد وسیله کوچیکو اون خریده اونم توافقمون این بود که برام طلای عروسی نخره و اون وسیله هارو بخره حالا هیچی دستم نیست جز یه تعداد فاکتور نمیدونم چیزی از وسیله ها بهم میدن یا نه

2706