1874
1823

من فقط برای ترسوندنش اقدام کردم ومیخوام تودادگاه ازش تعهدبگیرم

باپیامایی که میده مشخصه دلش برام تنگ شده اما پبرگشتنم صلاح نیست

موی بشکافی به عیب دیگران                                              چون به عیب خود رسی کوری ازآن 

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825
منم 😔چیشده ؟

من دارم جدا میشم میدونم تو ایران قانون با زنها نیست واقعا هیچی بهمون نمیرسه یه مرد با روانمون بازی میکنه اذیتمون میکنه آخرشم میگه طلاق و تمام

من دارم جدا میشم میدونم تو ایران قانون با زنها نیست واقعا هیچی بهمون نمیرسه یه مرد با روانمون بازی م ...

توافقی یا یکطرفه

دیدید یه سال ما کربلا نرفتیم عربا نمردن😏              دیدید امسال دیگه فقیر نداریم  😏                                 دیدید امسال ایران آباد شد 😏 دیدید امسال همه ی ارز ها موند برای رفتن به ترکیه و اروپا و کانادا....😏                                                                مرحم واسه چشم ترم میخوام     حال دلم بده حرم میخوام      حال دلم خیلی بده جا موندم از قافله بازم                         کرببلای تو شده تو این روزا همه نیازم     چاره ندارم میدونم باید بسوزم و بسازم😭😔😭😔😭
1826

منم درخواست دادیم توافقی رفتیم پیش مشاوره شوهرم زد زیرش باز 

دیدید یه سال ما کربلا نرفتیم عربا نمردن😏              دیدید امسال دیگه فقیر نداریم  😏                                 دیدید امسال ایران آباد شد 😏 دیدید امسال همه ی ارز ها موند برای رفتن به ترکیه و اروپا و کانادا....😏                                                                مرحم واسه چشم ترم میخوام     حال دلم بده حرم میخوام      حال دلم خیلی بده جا موندم از قافله بازم                         کرببلای تو شده تو این روزا همه نیازم     چاره ندارم میدونم باید بسوزم و بسازم😭😔😭😔😭
من فقط برای ترسوندنش اقدام کردم ومیخوام تودادگاه ازش تعهدبگیرم باپیامایی که میده مشخصه دلش برام تنگ ...

ببین زندگی ما امکان اینکه ادامه پیدا کنه نیست اصلا نمیشه کلی بی حرمتی و توهین هم به همدیگه هم خانواده هامون شده و متاسفانه همسرم حاضر نیست از خانوادش دل بکنه یعنی من با یه آدم زندگی نمیکنم با یه آدم و خانوادش در حال زندگی هستم

میشه از حس و حال بعدش بگی تحملش خیلی سخته؟

افسردگی.همش کارم گریه بود ازی طرف خوشحال بودم که از دست اون وحشی نجات پیدا کردم ازطرف دیگه ام ناراحت حرف مردم بودم البته براخودم خیلی حرف مردم مهم نبود بیشتر دلم واسه باباو مامانم میسوخت.الان هفت سال از اون زمان میگزره هنوز دارم حرفو تهمت میشنوم متاسفانه

1899