2726
عنوان

لعنت به جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 25 پست
بخدا پسرا اونقدرا آش دهن سوزی هم نیستن که بخاطرش غرورت و شخصیتت رو له کنی

منم همیشه ادمایی رو که دوستشون داشتم پیگیر بودم . بعدا فهمیدم همه ی ادما دنیا رو از چشمای من نمیبینن و اونا دنبال منافع خودشونن. حالا هر کی میره و میاد هیچ سراغشو نمیگیرم. اگر با کسی واسه ازدواج صحبت کنم هیچ وقت اول پیام نمیدم...

خیلیا میخوان ناز کنن خودشنو عقب میکشن من با یه بلاک مجازی بهشون میفهمونم بای بای

دیگه هیچوقت دلم نمیخواد به هیشکی فرصت جبران بدم چون میدونم بر میگردن ادمو بکشن نه اینکه عاشقت بودن و تو فکرت بودن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چند وقته جدایی

٤روز ما زن و شوهر نيستيم تازه تو اين ٤روز كرونا هم گرفتم

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
۴ روز؟؟

اره مسخرم نكن دوسش دارم دلم براش تنگ شده

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
مسخره نکردم قبلا هم بهم گفته بود با یکی کاتی

اره هي اشتي كرديم قهر كرديم ولي ايمبار جدي جدي بلاكم كرد و رفت تورو خدا دعا كن از خر شيطون بياد پايين من دلم براش تنگ شده 😭😭😭

ای بابا 😭 چند سالشه؟

٢٨