2726

تو همه این مدت کنارم بود دید نخوندم درس همین رتبه هم که اوردم از سرم زیاده .رتبم ۴۲۰۰عه منطقه وعه به پزشوی و ..عما نمیخوره نهایتش بشه فیزیو یا دبیری یا بینایی سنجی   ... هرچقدر خودم زور میزنم کنار بیام مامانم با نگاهاش حرف زدنش درباره بقیع رشته ها هی بیشتر حس بدبخت بودن بهم میده  ... 😭😭😭😭 خستم به قرآنن... کاش یکم میفهمید دارا بام چیکار میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سال دوم ... نابود شدم از نظر روحی همینم فک نمیکردم بیارم با اینکه رشته مورد علاقم درنمیام

همينم بهترش ميتونسي بكني پس اشكال از خودت بوده

خودتم ميگي ديد درس نخوندم

لازم نيست نظرات من باب ميل همه باشه ولي همه ي ما ازاديم نظرات خودمون رو بديم.لازم نيس من همه رو متقاعد كنم مثل من فكر كنن ولي بايد كاري كه از ديد خودم درسته رو انجام بدم☺️
همينم بهترش ميتونسي بكني پس اشكال از خودت بوده خودتم ميگي ديد درس نخوندم

چرا اینجوری راحت قضاوت میکنی من یه ساله تموم عین روانیا قرص مصرف میکردم همش ازین روانپزشک به اون رولنپزشککک ....

سال دوم ... نابود شدم از نظر روحی همینم فک نمیکردم بیارم با اینکه رشته مورد علاقم درنمیام

وای رتبت  عالی . اگه میتونی مامایی برو  .  رتبه منو اگه میدیدی چی میگفتی انقد رتبه خنده داری اورده بودم وقتی به مامانم گفتم  خندید گفت خاکتو سرت بدجور تر زدی 😂

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
2706