1822
1823
عنوان

دیشب مامان همکارم زنگ زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 86 پست
نه اصلا کسی کسیو نمیشناسه ماهم بومی شهر طهرانیم.خاستگار سنتی عملا وجود نداره فقط و فقط دوستی 

چی بگم من که قبول دارم دوستی و رل بازی این حرفارو 

درضمن باید ببینید روابط اجتماعی تون و خانوادگی تون با اطرافیان و در اقوام و اجتماع چطوره 

این بزرگترین دلیل میتونه باشه

درضمن من میگم دختری که خیلی مومن و مقیدی میری میشینی هزار تا سوره بقره میخونی که خواستگار برات بیاد اینم اشتباهه با مادرپدرت یا خانوادت برو بیرون دیده شی تو مجالس خیر شر شرکت کردن خیلی خوبه بعضیا تو این برنامه ها دنبال کیس هستن برا پسراشون 

خیلی چیزا هست بخام بگم تا فردا میتونم تایپ کنم

دوستی هم وجهه تونو خراب میکنه و تنوع طلبی و گمراهی بدنبال داره بدتر شمارو از اون هدفت که ازداج باشه دور میکنه

جدیدا یکی تو اقوام خانومم نامزد کردن بعد فهمیدیم قبل از ازدواج ما اونا دوست بودن الان ما بچه داریم ولی اونا تازه نامزد کردن اونقدر باهم سرد بودن خیلی برا هم تکراری شدن بنظرم

دخترم وقتی بهم میخندی، انگاری دنیا بهم میخنده ...      
خب خیلی بده😑 آدم بهش برمیخوره واقعاً  من که اول فکر کردم داره پیشنهاد رفاقت میده😐😑  ب ...

خخخخخخخخخ

حالا که دیگه گذشته ولی بازم اگر اصرار کردن و از رفتار بد قبلش پشیمون بود شما دوباره یه بررسی بکنید بهتره

چی بگم من که قبول دارم دوستی و رل بازی این حرفارو  درضمن باید ببینید روابط اجتماعی تون و خانوا ...

اصلاحیه اولین جمله قبول ندارم دوست بازی......قبول ندارم

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

خخخخخخخخخ حالا که دیگه گذشته ولی بازم اگر اصرار کردن و از رفتار بد قبلش پشیمون بود شما دوباره یه بر ...

ببین کسی نمیتونه شخصیتشو عوض کنه 

اون فرد شخصیت و ذاتش بی ادبه 

اگه تاپیک قبلمو بخونین متوجه میشین چقدر بی ادبه 

با اینکه هرچی گفت جوابشو دادم و تو جمع ضایعش کردم ولی از رو نمیره 

ببین کسی نمیتونه شخصیتشو عوض کنه  اون فرد شخصیت و ذاتش بی ادبه  اگه تاپیک قبلمو بخونین م ...

پس کلا بی ادبه نه نخوندم وقت نشد 

بیخیال خواهرم انشاالله بهترین ها براتون رقم بخوره به حضرت فاطمه معصومه س که خودشون دختر بودن تا اخرعمر و یاور دختران هستن بسیار متوسل بشین

1883
اره  قبلا ب خودم مشاوره دادین یادتون نیست؟

ممنون نظر لطفتون 

کاربری حمیرا بودین تو تاپیک هاتون دیدم 

ولی یادم نیس در چه مورد بود 

با اینکه سنم زیاد نیست ولی در روابط خانوادگی و ..........خیلی مطالعات آزاد داشتم

من انقدددددوس دارم کارکنم.شوهرم میگه هروقت من چلاق شدم موندم گوشه خونه اونوقت بروکارکن البته اونموقع ...

خوشی زده زیر دلت. کار کردن توی سطحهای پایین و معمولی واقعا فاجعه است برای زن. روزی دو ساعت رفت باید توی مترو و اتوبوس باشی و فشار و ازدحام و بزن بزن و ... دو ساعت برگشت. سرکار مثل سگ رفتار می کنن. حسرت یه ساعت خواب به دلت می مونه. وقتی پریود هستی داری می میری و مجبوری کار کنی و . اگه مهمونی باشه نفر آخر میرسی و مجبوری زود خداحافظی کنی تا فردا خواب نمونی 

خیلی زود پوست داغون میشه و آدم قشنگ شکل پیرزنهای 120 سال به بالا میشه.

خدایی از شوهرت و مرامش خیلی خوشم اومد. دمش گردم

ممنون نظر لطفتون  کاربری حمیرا بودین تو تاپیک هاتون دیدم  ولی یادم نیس در چه مورد بود&nb ...

اره حمیرام

درمورد شوهرم ک بدل بود

واقعا نظراتتون دیدم رو عوض کرد

بازم ممنون لطف کردین

اره حمیرام درمورد شوهرم ک بدل بود واقعا نظراتتون دیدم رو عوض کرد بازم ممنون لطف کردین

سلامت باشید دقیق یادم نمیاد همین که تونستم کاری کنم خداروشکر منم دعا کنید 

انشاالله بحق  الله کتاب الله آل الله بهترین ها براتون رقم بخوره و شاد باشید   

فقط یه چیزی بهت بگم. اکثر مردها تا زن شاغل می بینن براش شغل و درآمد سریع میرن خواستگاری. تا هم هزینه ...

هنوز خواستگاریم نشده داری میگی ازدواج کن جنگ کنی؟؟؟حالو حال گیری کن؟؟؟😨😨😨

چیز زیادی ازت نمیخوام🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷فقط😢💐💐💐💐💐💐یه صلوات بر حاجتم😘😘😘😘😘😘😘😘😘 اگه فرستادی بهم بگو دلم شادشه منم برات بفرستم😉✌💞💜💛💚💟💘🌹اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
بله.

حالا قراره بره وسط زندگی یا وسط میدان جنگ😐

چیز زیادی ازت نمیخوام🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷فقط😢💐💐💐💐💐💐یه صلوات بر حاجتم😘😘😘😘😘😘😘😘😘 اگه فرستادی بهم بگو دلم شادشه منم برات بفرستم😉✌💞💜💛💚💟💘🌹اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
سلامت باشید دقیق یادم نمیاد همین که تونستم کاری کنم خداروشکر منم دعا کنید  انشاالله بحق   ...

من هم خودتون هم حرفاتون یادمه

انشالاه که همیشه سربلند وسلامت وموفق باشین🙏

1826
از نظر من زندگی میدان جنگ است

موفق باشی سردار جنگ😐😐😐

خيلي هم بده كه همه رو راه بدي خونه براي خواستگاري. 

بعد هم عيب ايراد دراوردن نيست متاسفانه يه عده حرف زدنشون رو بلد نيستن خب اينو نبايد بفهمن؟!

اگه اكثر زنا اويزون شوهر بازي در نمياوردن و رفتار زشت طرفو ميگفتن نه خودشون بعد زندگي مصيبت مي كشيدن نه اينكه با جماعتي روبرو مي شدن كه كلي ايراد دارن اما توهم ميزنن كه عالي هستن.وقتي مطمئني حداقل پنجاه درصد كه اوكيه بايد راه بدي اگه نه براي چي اخه مگه نمايشه؟!

كه چي اخه پسر مردم بلند شه بياد نه بشنوه يا براي تفريح بياد!!!دختره هم يه نفر رو راه بده تو خونش كه درصد كمي براي تاييدش هست.

پس چ جوری همدیگرو ببینن  تا بفهمن بهم میان تفاهم دارن یا نه؟

تو جلسه رسمي خانواده ها خوش و بش مي كنن فرصتي براي شناخت نيست. تو چند جلسه در حضور خانواده تو خونتون مي توني بفهمي تفاهم داري با طرف؟ 

تو جلسه رسمي خانواده ها خوش و بش مي كنن فرصتي براي شناخت نيست. تو چند جلسه در حضور خانواده تو خونتون ...

شما میگی خیلی بده همه رو راه بدی تو خونت از اون لحاظ گفتم من با چند جلسه اول جلو خانواده مشکلی ندارم 

1899