2726
عنوان

دخترا بیاید یه لحظه

342 بازدید | 46 پست

کسی هست که یکم بدحجاب باشه نماز نخونه قبلا اهل روابط نامشروع بوده باشه ولی الان پشیمون باشه و بخواد توبه کنه؟؟؟

مطمئن باشید هنوزم دیر نیست و آغوش خدا همیشه بازه..من کمکتون میکنم اگه خواستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رابطه نامشروع که نداشتم

ولی نماز نمیخونم تا دلتم بخواد گناه میکنیم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728
کمکش میکنم برگرده.انشالله نماز،خون بشه چادری بشه.البته من کمکش نمیکنم دراصل خدا کمکش میکنه من فقط،یک ...

پس من یه قدم جلوهستم چون حجابم ورعایت

میکنم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
کمکش میکنم برگرده.انشالله نماز،خون بشه چادری بشه.البته من کمکش نمیکنم دراصل خدا کمکش میکنه من فقط،یک ...

مگه هرکی چادریه خوبه؟

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
قصد توبه داری؟؟میخوای مسیر زندگیت عوض،بشه؟؟

معلومه که میخوام

من از بعد زایمان ک افسرده شدم نماز نمیخونم ۴ساله...چ کمکی میتونی بکنی....خیلی سعی کردم برگردم ولی نشد...۹۰درصد حوصله و وقت غسل کردن ندارم...همیشه هم کار دارم بچه شغلم مهمون و....واقعن ب خود نماز میرسم ولی ب طهارت ن...ادم گاهی مجبور شه دوبار در روز غسل کنه ک میمیره

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
2706