2410
2553
عنوان

احساس میکنم درگیر یک عشق اشتباهم

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 31 پست
عشق مهمه....ممکنخ با یکی ازدواج کنی تا اخر عمر بی عشق باشه....و حسرت بخوری.... اما .... خانواده هم ...

میدونی الان شرایط خوبی نداره نمی دونم باید چیکار کنم نمی خوام نامرد باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچوقت کسی که عاشق کسی دیگس نمیتونه با یه نفر دیگه عاشقانه زندگی کنه گاهی اوقات عاقلانه هم تصمیم بگ ...

من نظرم اینه که عاقلانه باید طرف مقابلشو انتخاب کنه  اگر دلش پیش کس دیگه ایی هست و نظر خودش اینه که آدم اشتباهیه برای زندگی بهتره فعلا به ازدواج فکر نکنه 

2456
هوش خیلی تاثیر داره ادم باهوش و دانا و با ادب باعث میشه بعدا پشیمون نشی هیچوقت با یه ادمی که از نط ...

مشخصاتی که مردد میکنه منو دقیقا اینه که خیلی با ادبه وبا شخصیته 

پول همیشه به دست میاد اما عشق واقعی هیچوقت نمیتونی دوباره تجربه اش کنی اگه واقعا عاشقی روش فکر کن&n ...

اونقدی که اون عاشق منه من عاشقش نیستم 

دوستش دارما خیلی زیاد ولی باور کن دارم خسته میشم 

خانوادم با بودن یک ثانیه ما کنار هم حتی 

خیلی مشکل دارن 

مشخصاتی که مردد میکنه منو دقیقا اینه که خیلی با ادبه وبا شخصیته 

چون با ادب وبا شخصیته نمیخای ؟؟؟؟؟

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
2714
عاقلانه انتخاب کن   عاشقانه زندگی کن

آخ قربون دهنت 

بده ماچ قشنگه رو 💋💋

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..
اونقدی که اون عاشق منه من عاشقش نیستم  دوستش دارما خیلی زیاد ولی باور کن دارم خسته میشم  ...

اگه الان داری از شرایط خسته میشه بعدا به مشکل میخوری

عاشق واقعی کلا با همه مشکلات کنار میاد

اگه عاشقش نیستی پس عاقلانه تصمیم بگیر و تموم کن

تموم این حرفا رو زدم در صورتی بود که عاشق واقعیش باشی

اگه عاشق نیستی بعدا کسی دیگه رو هم میتونی دوست داشته باشی

چون با ادب وبا شخصیته نمیخای ؟؟؟؟؟

نه ما کلا از ۲ خانواده ی خیلی متفاوتیم خیلی 

خانواده من اونو نمی خوان و خانواده اون با من مشکل دارن 

من خیلی از امکاناتمو تفریحاتمو از دست دادم که بتونم باهاش در ارتباط باشم ولی می دونم با وجود همه اختلافا اون نمی تونه خواسته های پدر منو بر اورده کنه 

ما هنوز ازدواج نکرده کلی مشکل داریم ...

درسته بخاطر وجدانت کنارش موندی.ولی داری آیندتو نابود میکنی....یک عمر زندگیه.تو این مملکت .بدون پشتوانه.بدون کار.بی خانواده 

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
درسته بخاطر وجدانت کنارش موندی.ولی داری آیندتو نابود میکنی....یک عمر زندگیه.تو این مملکت .بدون پشتوا ...

عزیزم من رسما دارم ایندمو به اتیش میکشم 

اینده شغلی خوبی دارم 

ولی شرمنده روی پدرمم 

با همه اختلافات بهم اعتماد کرد منو مدیر عامل کرد 

الان چجوری تو روی همچین پدری وایستم 

اما اونم نمی تونم ول کنم نمی دونم شاید عذاب وجدان ...

عزیزم من رسما دارم ایندمو به اتیش میکشم  اینده شغلی خوبی دارم  ولی شرمنده روی پدرمم  ...

تصمیم مهمیه...‌‌‌‌‌‌‌باید با دلت کنار بیای.داری خودتو حیف و میل میکنی

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
اگه الان داری از شرایط خسته میشه بعدا به مشکل میخوری عاشق واقعی کلا با همه مشکلات کنار میاد اگه عا ...

میدونی ما ادما خیلی جاها تعریفمون از عشق اشتباهه .

من خیلی براش تلاش کردم اما تنها کار خانواده اون خورد کردن من بود که به هر حال دختر یه خانواده نامدارم تو یه شهر کوچیک یه زمانی احساس پوچی می کردم 

نمی گم دوسش ندارم اما درک کن خیلی سخته ادامه جنگ و تلاش و کنار اومدن 

2706