2726
عنوان

احساس میکنم درگیر یک عشق اشتباهم

334 بازدید | 31 پست

دوسش دارم ... هیچ چیز رسمی بینمون نیست ولی میدونن که باهمیم ...

ولی با خانواده اش مشکل دارم 

می دونم خیلی عاشقمه ولی .... 

من خیلی باید خودمو خانوادمو نادیده بگیرم که باهاش ازدواج کنم درحالیکه موقعیت های واقعا خیلی بهتری برام پیش میاد 

از همه بد تر اینکه خانوادش واقعا انسان نیستن 

من نمی دونم باید چیکار کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با توجه به دوخط اخر احساست درسته

بدون که سیب دورتر از درختش نمیفته 

ایشون به هر حال عضو همون خانوادس که میگی انسان نیستن

اینجوردوست داشتنا خطرناکه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728

عشق مهمه....ممکنخ با یکی ازدواج کنی تا اخر عمر بی عشق باشه....و حسرت بخوری....

اما ....

خانواده هم اونقدر مهمه که میتونه هر عشقیو تبدیل ب نفرت کنه یا باعث بهتر شدنش بشه....حالا ب نظرم کاملن با یه مشاور زبر دست مشورت کن اینجا نمیشه

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
دوستش داری یا عاشقشی؟پسره کار بار حسابی داره؟

شاید باورت نشه ولی دانشجو سال ۳ پزشکی پردیس بوده 

ولی دیگه خانوادش بابت هزینه ها حمایتش نکردن اونم ول کرد و رفت یه رشته دیگه الان نه 

اما به مرور فهمیدم واقعا باهوشه خیلی

عقلانه انتخاب کن   عاشقانه زندگی کن

هیچوقت کسی که عاشق کسی دیگس نمیتونه با یه نفر دیگه عاشقانه زندگی کنه

گاهی اوقات عاقلانه هم تصمیم بگیری اخرش پشیمونیه

فقط اینا میدونم که دونفر باید عاشق هم باشن

ایشالله هردوزوجی که باهم ازدواج میکنن عاشق هم باشن

از کنارش بودن لذت ببر و سر موقعیت مناسب تمومش کن 

سخته ولی باید یاد بگیریم رها کنیم و تموم کنیم 

چون ممکنه هر کسی با عشقش ازدواج کنه و بر اثر صانحه ایی اونو از دست بده پس باید اینو یاد بگیریم🛸

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓
اخه اون واقعا جز من کسیو نداره و الان مریضه  الان شکسته نمی دونم اگه برم ته نامردیه  ولی ...

تو توی اون موقعیتی پس بهتر میتونی تصمیم بگیریحرفی ک ما بگیم زاده اون تخیلس از حرفای شما

عاقلانه فک کن

مشاوره رایگان پوست و مو😍😍😍😍
شاید باورت نشه ولی دانشجو سال ۳ پزشکی پردیس بوده  ولی دیگه خانوادش بابت هزینه ها حمایتش نکردن ...

هوش خیلی تاثیر داره

ادم باهوش و دانا و با ادب باعث میشه بعدا پشیمون نشی

هیچوقت با یه ادمی که از نطر عقلی باهات تفاوت داره ازدواج نکن منطورم اینه از هوش کافی برخوردار نباشه

چون زندگیت مختل میشه

2706