2737
2739
ببین از الان خرما و سیل و تو برنامه غذایی بزار مخصوصا خرما هم خودت هم همسرت چند روز قبل اصلا نزدیکی ...

ممنونم عزیزم 

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی از دکتر زنان هستن که با تغذیه تعیین جنسیت میکنن. و سونو انجام میدن که تخمک گذاریتو پیدا کنن. ت ...

آره درسته

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍
2728
گرمیجات و باید بیشتر مرد بخوره هرچی منی مرد بیشتر باشه احتمال پسر شدن بیشتره فقط قبلش شوهرت حتما از ...

ممنونم عزیزم

اگه غرب تهران باشی یه دکتر میشناسم صد در صدی انجام میده

آره غربم ممنون میشم اگه ادرس بدی

ممنونم عزیزم 

این امتحان شدس خیالت راحت بجه من پسر شد مگه اینکه خدای مهربون چیز دیگه ایی برامون بخداد ک هر ج ی از دوست رسد نیکوست 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
2738
این امتحان شدس خیالت راحت بجه من پسر شد مگه اینکه خدای مهربون چیز دیگه ایی برامون بخداد ک هر ج ی از ...

😘😘توکل بر خدا

این روش تهاجمی و هرمونیه اصلا خوب نیس. با روش تغذیه  و کیت تخمکذاری خیلییارو دیدم بچشون پسر شده ...

خیلی ها نشد شانسیه دیگه 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
دکتر مژگان یزدیان.دکتر زنان. نواب.خیابان کمیل.نبش پارک رضوان. تو نت بزن شمارش هست. خیلیا پیشش میومد ...

ممنونم عزیزم لطف کردی

2706