2726

چندروز پیش داشتن گوجه ربی خرد میکردن رفتم کمک ینفر نگفت تو پاشو اینجوری نشین دلدرد میشی.بعد دوساعت نشستن روی چهاپایه کوتاه اومدم خونه تا فرداش دلدرد نزاشت بشینم پاشم یا بخوابم.ترشحاتم انقد زیاد و زرد شده بود گفتم دارم سقط میکنم

با پسرشون حرفم شده.من چیزی نگفتم اون زبون درازی کرده اصلا ب روی خودشون نمیارن انگار ن انگار.حالا ی زهرماری توو خونش درست کنه ی هفته دعوا میندازه خونه ما ک ب زنت گفتم بیاید شام گف ممنون شام داریم ساعت ۷ شبه...

بعد اصلا ب شوهرم نگفته میترسه پسرشو دعوا کنه.منم هنو هیچی نگفتم هرچند بگمم فایده نداره دیگه...

توو ی حیاطیم از صب تا شب تنها در و دیوار و نگاه میکنم و کاراشون میاد توو ذهنم.نمیتونم بخوابم اصلا.دارم دیوونه میشم شوهرمم اصلا درک نمیکنه😢😢😢😢😢😢

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وقتی خودت فکر خودت نیستی چه انتظاری از بقیه داری

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

خب نرو کمک چرا بدعادت میکنی من ن کمک میکنم ن توقع دارم هر چی بیشتر خدمت کنی فکر میکنن چه خبره حالا

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

لابد می‌خوان دخالت نکنن خودتون مشکلتون حل کنید

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

والا زمانی که عادی میبرن فتنه به پا میکنن این خانواده شوهر زمانی که به عنوان خونبس یا حل مشکلی ازدواج کنی اذیتاشون دوبرابر هست 

خودت میتونی شرایزط رو تغییر بدی چرا میری کمک وقتی حامله ای به بچه ات فکر کن

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

باید یاد بگیری ک زرنگ باشی

تووسری خور نباش

نرو کمک 

مگه دیونه ای بچت ی چیز بشه چی؟؟؟؟

باید با سیاست شوهرتو بکشی طرف خودش

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍
2706