1874
1823

چندروز پیش داشتن گوجه ربی خرد میکردن رفتم کمک ینفر نگفت تو پاشو اینجوری نشین دلدرد میشی.بعد دوساعت نشستن روی چهاپایه کوتاه اومدم خونه تا فرداش دلدرد نزاشت بشینم پاشم یا بخوابم.ترشحاتم انقد زیاد و زرد شده بود گفتم دارم سقط میکنم

با پسرشون حرفم شده.من چیزی نگفتم اون زبون درازی کرده اصلا ب روی خودشون نمیارن انگار ن انگار.حالا ی زهرماری توو خونش درست کنه ی هفته دعوا میندازه خونه ما ک ب زنت گفتم بیاید شام گف ممنون شام داریم ساعت ۷ شبه...

بعد اصلا ب شوهرم نگفته میترسه پسرشو دعوا کنه.منم هنو هیچی نگفتم هرچند بگمم فایده نداره دیگه...

توو ی حیاطیم از صب تا شب تنها در و دیوار و نگاه میکنم و کاراشون میاد توو ذهنم.نمیتونم بخوابم اصلا.دارم دیوونه میشم شوهرمم اصلا درک نمیکنه😢😢😢😢😢😢

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی می ارزه😍😍😍😍🚼🚼🚼

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

وقتی خودت فکر خودت نیستی چه انتظاری از بقیه داری

مثل ابر بهار میبارم حال و روزم شبیه پاییزه 🍁اونی که با تو بوده میفهمه بی تو بودن چقدر غم انگیزه😔ای همه دارو ندارم کم نشو از روزگارم جون اینکه بی تو باشم و ندارم❤بعدتوحالم عوض شد تازه قلبموشناختم همه زندگیمو با فکرتو ساختم❤بامن باش تو تمام آرزومی       دلتنگم حتی وقتی روبرومی میجنگم واسه بوسیدن رویات  میمیرم هرجادورم ازنفسهات.....                

خب نرو کمک چرا بدعادت میکنی من ن کمک میکنم ن توقع دارم هر چی بیشتر خدمت کنی فکر میکنن چه خبره حالا

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

لابد می‌خوان دخالت نکنن خودتون مشکلتون حل کنید

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
1856

والا زمانی که عادی میبرن فتنه به پا میکنن این خانواده شوهر زمانی که به عنوان خونبس یا حل مشکلی ازدواج کنی اذیتاشون دوبرابر هست 

خودت میتونی شرایزط رو تغییر بدی چرا میری کمک وقتی حامله ای به بچه ات فکر کن

باید یاد بگیری ک زرنگ باشی

تووسری خور نباش

نرو کمک 

مگه دیونه ای بچت ی چیز بشه چی؟؟؟؟

باید با سیاست شوهرتو بکشی طرف خودش

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
6اردیبهشت من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل میشیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍
1826

میگم زیاد نشستم دلدرد گرفتم اصلا ب رو خودش نمیاره.براش مهم نیس اصلا.چند بار رفتم خونشون غذا درست کرده بود بوش اومد  اما ن تعارف کرد ن بعدا برام اورد....

نمیدونست من حاملم دخترش زایمان کرده بود عکس بچشو ب من نشون ندادن😔😔😔

ویار داشتم غذا نمیتونستم بپزم فشارم مدام پایین بود اصن ب خیالشم نیومد ک من ۳ماه غذا نخوردم هیچ.

واااااایی داره هی یادم میاد😢😢😢😢😢

من دیوونه میشم😭😭😭

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی می ارزه😍😍😍😍🚼🚼🚼

بچه ها اينكه ميگيد با سياست بايد شوهرتون رو سمت خودتون بكشونم اين سياست چطوره؟'خانواده شوهر من خيلي سياست دارند ولي خيلي بدجنس هستند و كينه اي. سال به سال هم با من حرف نميزنند و مثلا اگر يك لحظه هم باهام حرف بزنند يا توهين هست يا تيكه و يا وسطش قطع ميكنند ولي شوهرم متوجه نيست و روي خانوادش خيلي حساس هست. من بايد در قبالشون چيكار كنم؟

راستي خيلي أوائل بي محلي ميكردند و من بهشون گفتم ميخوام رابطه باشه و از اون موقع بدتر كردند 

1718