2726
عنوان

خشکی دهن در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 18 پست

من بطریه آب دستم میاد همچین سر میکشم انگار از قحطی اومدم معده م پرآب میشه بازم دلم آب میخاد فکر کنم طبیعیه البته دهن من خشک نیست آب دهانم از موقع بارداری خیلی زیاد شده 

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
من بطریه آب دستم میاد همچین سر میکشم انگار از قحطی اومدم معده م پرآب میشه بازم دلم آب میخاد فکر کنم ...

اخ اخ منم دقیقاااا همین!!! منم قبلی اب دهنم زیاد بود الان خشک شده😑

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

‌پوستمم خشک شده.ی گرفتاری اداری دارم صبح تا ظهر که دنبالشم و میرم میام پله و اینا اصلا اب نمیخورم.

عزیز نی نی گناه داره حتما اب زیاد بخور ایشاله کارت زود راه بیوفته اومدی خونه زیاد بخور دیگه تاشب 

عزیز نی نی گناه داره حتما اب زیاد بخور ایشاله کارت زود راه بیوفته اومدی خونه زیاد بخور دیگه تاشب&nbs ...

فدات مهربون خدا لعنتشون کنه به قدری رفتم اومدم له له شدم! دعا کن کارم جور بشه خسته شدم.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728