2726
عنوان

خشکی دهن در بارداری

319 بازدید | 18 پست

سلام دوستان،هفته شش یا هفت هستم..بارداری دومم هست..اینگار توی دهنم خاک ریختن یا خرمالو خوردم .۲۴ساعت اینطوریم.دهنم میچسبه هم یک قطره ابم توی دهنم نیست..شب دهبار باید پاشم برم اب بخورم همون لحظه خوبم باز خشک میشه..

کسی این تجربه رو داشته؟ با چی بهتر میشین؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

طی روز مایعات و میوه زیاد بخور

آب بدنت کم شده

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

برو دکتر آز بنویسه بگه که چی شده ....

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنید

https://gahvare.net/i/5e0f25596c033

دیابت بارداریه

جدی میگی؟؟ من توی باردراریم قندم از نرمالم پائینتر بود و حتی از گلوگوز ندادم.قبل بارداری هم چک کامل شدم مشکلی نداشتم..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
طی روز مایعات و میوه زیاد بخور آب بدنت کم شده

خودمم همین حسو دارم چون یک کار اداری دارم یک هفته است ضبح میرم تا ظهر یک ابم نمیخورم

مایعات بخور قند ت بالا نیس سعی کن گرمیجات کمتر بخوری 

قندم قبل بارداری اوکی بود،توی حاملگی قبلی هم زیر حد نرمال بود حتی.مرسی عزیزم

خودمم همین حسو دارم چون یک کار اداری دارم یک هفته است ضبح میرم تا ظهر یک ابم نمیخورم

انشالله که چیزی نیست مواظب خودتو کوچولوباش🤗

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
انشالله که چیزی نیست مواظب خودتو کوچولوباش🤗

توکل برخدا انشاالله همنین باشه که شما میگین..🥰

بدنت کم اب شده

‌پوستمم خشک شده.ی گرفتاری اداری دارم صبح تا ظهر که دنبالشم و میرم میام پله و اینا اصلا اب نمیخورم.

2706