2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم اول که ایرا ن۹۹ درصد رشته ها خیلی سخت شغل پیدا میکنه مترجمی اول ی رشته که هم تدریس میتونی کنی اگه خیلی زنگ باشی اینده  و سواد خوبی داشته باشی اینده شغلی خوبی داره  خیلی رشته خوبی میتونی تدریس کنی کتاب ترجمه کنی میتونی تور لیدر بشی که خیلی باحال تو شرکتا کار کنی  دیگه بستگی به خودت داره

شما ترجمه خوندی؟؟؟

اره ،کار نیست بخدا پشیمون میشی ،نهایتش میری کانون زبان ،بخدا خیلیا با مدرک کانونم میرن آموزشگاها ،من پشینونم ،فکر کردم بخونم چی میشه. ولی الان نه ازمون استخدامی ها بر میدارن ،نه کارهای دولتی 

باید فول زبان بلد باشی تا ببرنت سفارت ،اونم بعیده چون دست بالای دست بسیار است ،خیلیا هستن از ۳ سالگی زبان بلدن ،خوددانی

اول خدا بعد دکتر مایکل نیوتون 🧘‍♀️
آموزشگاها که پول نمیدن کم میدن ،۳۰۰ اینا

کار در منزلا بیشتر میدن😐

بشینی متنی که میدنو ترجمه کنی کم کم هر فایلش صد تومن داره

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap

من دبیری زبان خوندم ده ساله خونه نشینم اصلا کار رسمی و دولتی نیس فقط تو آموزشگاه ها تدریس میکردم مدتی بعد دیدم کارو من میکنم و حقوقم واقعا کم بود و فایده نداشت منم ول کردم ازمون استخدامی ها هم همیشه یک یا دو نفر میخوان که همیشه تعداد مرد ها نسبت به زنها بیشتره

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
من خودم ترجمه میخونم 

ببین اگه فول بلدی ،آینده داره ،زبان باید بلد باشی کار بدن مثل رشته های دگ نیست ،آموزشگاهم میری ازت تست میگیرن بعد ،اگه بتونی قشنگ صحبت کنی ،میتونی تو بعضی جاها کار پیدا کنی ،اصولا اونی که مترجمی میخونه باید اهل تهران باشه ،چون تهران واسه مترجما کار هست 

اول خدا بعد دکتر مایکل نیوتون 🧘‍♀️
2706