1874
1823
عنوان

کسی میدونه این روی پای من چیه؟+عکس

523 بازدید | 26 پست

سلام بچه ها این یه لکه هست که دقیقاً همونجایی  که روی پا برای وضو مسح میکشیم بوجود اومده سوزش نداره

خارش نداره

درد نداره

فقط همونطور که توی عکس مشخصه یه لکه کبود هس و داخلش یه حالت جوشهای ریزی وجود داره

اوایل فکر میکردم بخاطر اذیت شدن پام در اثر پوشیدن کفشه ولی الان تقریباً دو ماه میگذره ولی هر روز لکه پهن تر میشه

کیست مویی نیس

پماد تریامیسنولون ان ان هم استفاده کردم ولی تاثیر نداشت

کلاس دوم دبستان شیفت بعد از ظهر بودم.باران تندی میبارید.آن روز صبح یک چتر هفت رنگ خریده بودم،وقتی به مدرسه رفتم دلم میخواست با همان چتر زیبایم زیر باران بازی کنم اما...زنگ خورد.هر عقل سالمی تشخیص میداد که کلاس درس واجبتر از بازی زیر باران است.یادم نیست آن روز معلم چه درسی به من آموخت،اما هنوز دلم زیر همان باران توی حیاط مدرسه مانده.بعد از آن روز شاید هزار با دیگر باران بارید باشد و من صد بار دیگر چتر نو خریده باشم،اما...آن حال خوب هشت سالگی هرگز تکرار نخواهد شد...این اولین بدهکاری من به دلم بود که در خاطرم ماند .اما حالا بعضی شبها فکر میکنم اگر قرار بر این شود که من آمدن صبح فردا را نبینم؛چقدر پشیمانم از انجام ندادن کارهایی که به بهانه ی منطق حماقت نامیدمشان...!حالا میدانم هر حال خوبی سن مخصوص به خودش را دارد...آدم ها همه میپندارند که زنده اند؛برای آنها تنها نشانه حیات؛بخار گرم نفس هایشان است!کسی از کسی نمیپرسد:آهای فلانی!از خانه دلت چخبر؟گرم است؟چراغش نوری دارد هنوز...؟《تک تک لحظه ها را زندگی کنید.آنطور که اگر فردایی نبود راضی باشید.》

کلاس دوم دبستان شیفت بعد از ظهر بودم.باران تندی میبارید.آن روز صبح یک چتر هفت رنگ خریده بودم،وقتی به مدرسه رفتم دلم میخواست با همان چتر زیبایم زیر باران بازی کنم اما...زنگ خورد.هر عقل سالمی تشخیص میداد که کلاس درس واجبتر از بازی زیر باران است.یادم نیست آن روز معلم چه درسی به من آموخت،اما هنوز دلم زیر همان باران توی حیاط مدرسه مانده.بعد از آن روز شاید هزار با دیگر باران بارید باشد و من صد بار دیگر چتر نو خریده باشم،اما...آن حال خوب هشت سالگی هرگز تکرار نخواهد شد...این اولین بدهکاری من به دلم بود که در خاطرم ماند .اما حالا بعضی شبها فکر میکنم اگر قرار بر این شود که من آمدن صبح فردا را نبینم؛چقدر پشیمانم از انجام ندادن کارهایی که به بهانه ی منطق حماقت نامیدمشان...!حالا میدانم هر حال خوبی سن مخصوص به خودش را دارد...آدم ها همه میپندارند که زنده اند؛برای آنها تنها نشانه حیات؛بخار گرم نفس هایشان است!کسی از کسی نمیپرسد:آهای فلانی!از خانه دلت چخبر؟گرم است؟چراغش نوری دارد هنوز...؟《تک تک لحظه ها را زندگی کنید.آنطور که اگر فردایی نبود راضی باشید.》

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825
اسمت چه به عکس میاد😉

واااای یهو خندیدم   

اسی تورو خدا حلالم کن این چه اسمیه که گذاشتی واسه پروفایل

خدایا ....... داداشمو شفا بده 🤲الهم صلی علی محمد وال محمد🌹 خدایا به حق دل شکسته زینب به حق دستای بریده ابوالفضل کمک کن زودتر داداشم حالش خوب شه 🤲خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم صلوات بفرسته🙏🌹

پشم والدوله جان چاره ات فقط حناس

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
1826

چرا مو داره...تبخال پوستیه...پماد بزن ..خوب میشه..

پیله ی تنهایی ام را دوست دارم چون میدانم روزی پروانه میشوم😌�...برای خانه ام چند متر آسمان میخرم و یک دوجین ستاره...نمیخواهم اینجا غریبی کنی ماه من😞🌃

یکی دو روز با عرق کاسنی بشور ، احتمالاً بهتر میشه. اگر دیدی کمتر شد، ادامه بده تا کامل از بین بره. عوارض نداره.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ارنج همسرم شبیه واسه شما بود دوتا پماد دکتر داد گفت باهم ترکیب کن بزن هم خارشش وسوزش ومیندازه هم خوب میکنه

پیله ی تنهایی ام را دوست دارم چون میدانم روزی پروانه میشوم😌�...برای خانه ام چند متر آسمان میخرم و یک دوجین ستاره...نمیخواهم اینجا غریبی کنی ماه من😞🌃
1718