2726
عنوان

نشانه‌هایه علاقه یه‌دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 14900 بازدید | 733 پست
اخه پسرو ناز کردن..حداقل بزار رابطمون به عشق واقعی برسه اونوقت واسه عشق باید ناز کرد

ناز کردن پسرونه فرق داره...

یعنی همین ک وقتی هدیه می دی بهش ی جمله ی قشنگ بگی ک خوشحال بشه و تا چند روز هی ب تو و هدیت فکر کنه

ولی بازم خودت بهتر می دونی چون من شرایطتونو خوب نمی دونم واقعا از دور نمی ش گفت دقیقا چی کار باید کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره منم همین فکرو میکنم.وگرنه دختری که واقعا عاشق بشه بادیدن معشوقش هول میشه باناز حرف نمیزنه البته ...

من خودم هول میشدم اصلا یادم میرفت اسمم چیه ولی از ترس صدام خود به خود نازک میشد و میلرزید

امیدوارم که اشتباه نکرده باشین به نظرم بگین بهتره چون همه دخترا دوست دارن که طرف مقابل پاپیش بزاره و دوباره امیدوارم که جواب مثبت بده و با هم روزای خوبی داشته باشین

من وقتی ینفرو دوست داشته باشم معمولا نشون نمیدم وقتی آونگ میبینم سرم تو کار خودمه و اصلا باهاش صحبت نمیکنم ولی متاسفانه هیچ وقت متوجه نشد که چقد دوسش دارم

لطفا برای رسیدن به آرزوم یه صلوات برام بفرستید😍❤️🙏

ازپسرای ایگل اصلا خوشم نمیاد هیچکس خوشش نمیاد

توام سعی کن سنگین و ن جالف ترو تمیز شیک و جدی باشی گاهی اوغات لبخند فراموش نشه

طوریرفتار و صحبت کن فک نکنه زودگذر و تفریحیه بدونه از اه دلته و با برنامه البته فک نمیکنم موفق بشی چون خیلی ریزه کادب داره ک شما بلد نیستی بعلاوه گفتی یکی دیگرو میدوسته

عطرهم کادو نده جدایی میارخ هرکی میگه خرافات و .... ریپلای نکنه 

خب چه رفتارهایی باعث میشه دختره بفهمه که پسره میخوادش...یا دختره چه کار میکنه.....الان خودت باشی چیکار میکنی

2706