2410
2553
عنوان

نشانه‌هایه علاقه یه‌دختر

14885 بازدید | 733 پست

سلام به همه،،میخواستم بدونم اگه دختری بهت علاقه داره رفتارش چجوری میشه،،حقیقتش به تازگی متوجه شدم وقتی منو میبینه باهام بهتر از قبل رفتار میکنه،،مثلا باهام با ناز حرف میزنه و لبخند میزنه موقع حرف زدناش ،،قبلا اینجوری نبود،،منم خداییش پسری هستم که نمیتونم برم جلو،،اصلا راهشو بلد نیستم نمیدونم چجوری و چه کار کنم،،فقط اگه میشه لطف کنین بگین یه دختر عاشق چجوری رفتار میکنه،،منم با رفتارام بهش غیر مستقیم رسوندم که  میخوامش،،البته اون تو طایفه شون پسر پولدار تر و خوشگل تر از من خیلی هسته،،همین منو گیج کرده،،خواهش میکنم شوخی نکنین فقط راه بزارین جلوم،،

بش بگو/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من که وقتی عاشق شدم اصلا بهش محل نمیزاشتم ولی نگاهم بهش ی جوری بود که خودش میفهمید ولی لعنتیه جذاب بروی خودش نیاورد یا شایدم خنگ بود نفهمید.

به نظرم دخترا وقتی واقعا عاشق بشن باپا پس میکشن وبادست پیش نمیدونم منظورمو میفهمید یا نه

داشته مختو میزده دیگه

برو جلو

فقط امیدوارم دختره از رو عادتش ک هر پسری رو میدیده با ناز حرف نزده باشه

ی دختره ام تو دانشگاه ما هست از قصد  صداشو نازک میکنه 

چن بار دیدم پسرا فهمیدن و یواشکی پوزخند میزدن

2714
ین هر کس یجوره.مثلا من کسی که روش کراش دارم و تو خابون میبینم رومو میکنم اونور! کلا نادیده ش میگیرم

دقیقا منم این طوری بودم اما اون خودش پا پیش گذاشت و اومد خواستگاری الانم زن و شوهریم البته پسر همسایمون بود

هرکس یه طوره من خودم اینقدصورتم رنگ به رنگ میشدتابلوبودم😅بهش بگوواگه درست فهمیده باشی واونم شماروپسندیده مطمئن باش هیچ پسرپولداروقیافه داردیگه ای براش اهمیت نداره

داشته مختو میزده دیگه برو جلو فقط امیدوارم دختره از رو عادتش ک هر پسری رو میدیده با ناز حرف نزده ب ...

اره منم همین فکرو میکنم.وگرنه دختری که واقعا عاشق بشه بادیدن معشوقش هول میشه باناز حرف نمیزنه البته نظر منه

حقیقتش میشناسمش....همسایمونه...ادمی نیسته که تو فکر پسر و رل بازی باشه...من خودمم تو این فکرا نیستم..بخاطر همین نمیدونم چجوری برم جلو...خودش دختر خوبیه خودشو درسش..امسال که درسش تموم شده بهم چراغ سبز نشون داد...خودشم میدونه که ادم باظرفیتی هستم و از این رل بازی هایه الکی نمیخوام..

2706