2726
عنوان

عادتهای عجیب بچه ها

219 بازدید | 16 پست

سلام

من پسرم ۲/۵ است الان تقریبا ۶ ماهی میشه که از پوشک گرفتم و جیشش رو خودش میگه فقط موقع پی پی کردن میگه منو پوشک کن هر کاری میکنم جایزه میزارم قبول نمیکنه بره روی دستشویی خودش بشینه

یه بار گفتم پوشک نداریم تموم شده انقد خودشو نگه داشت دل درد گرفت اخرش هم رو زمین کرد نه توی دستشویی

به نظرتون چی کار باید بکنم؟ 

یه عادت بد دیگه که داره دایما توی خونه لخت میشه لخته لخت حتی بعضی شبا لباسشم در میاره توی خواب لخت میشه میخابه

منم یادمه برادرم اینجوری بود. کم کم برای مدفوع هم پوشکش رو در آورد و رفت دستشویی

وقتی کارش تموم میشه پوشکش رو بردار جلوی چشمش توی چاه خالی کن بهش بگو جای پی پی اینجاست. کم کم یاد میگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدااا😍😍😍ترک میکنه نگران نباش.خواهرزاده منم این عادتو داشت ترک کرد.فعلا میترسه از نشستن و پی پی کردن.واسه همین میگه پوشکم کن.

پسر من با قدرت تخیلش پیپیشو تشبیه میکنه به چیزای دیگه🤕🤕🤕مثلا میگه مامان ببین😀لاک پشت ساختم😫مامان نگاه کن این ماشینه.یعنی حال آدمو بد میکنه با این تخیلش😷😷😣😣😁😁😁

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑

واسه قضیه پوشکش ک واقعا راه حلی ب ذهنم نمیرسه ب نظرم همون قضیه تموم شدن پوشکو سفت و یخت احرا کن بالاخره زیربار دیتشویی رفتن میره در مورد لخت شدنشم بشین‌حدی باهاش صخبت کن ک ی قسمتای بدنش خصوصیه و حتما لازمع پوشونده بشه از خودت و پدرش مثال بزن ک همیشه لباس زیر دارین

منم یادمه برادرم اینجوری بود. کم کم برای مدفوع هم پوشکش رو در آورد و رفت دستشویی وقتی کارش تموم میش ...

بدبخت حالش بهم میخوره بخواد این کارو بکنه 😅

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
الکی که نیست میگن بهشت زیر پای مادران است😂❤

😂😂😂😂😂😂😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
دختر منم    

😂😂😂😂😂 فکر کن.

میگم مامان خفه شدم از بوت.بیا بشورمت بریم بیرون.میگه نه آخه تو یه لحظه نگاش کن ببین چه قشنگ ساختمش😫😫😫😷😷😷🤕🤕🤕😂😂😂😂۳ سالشه.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑

پسر منم از پی پی چندشش میشه و خودشو نگه میداره هی میره دسشویی یه ذره که میاد میشوره سریع در میاد دوباره دو دیقه بعد میدوئه اون تو تا کارشو انجام بده قشنگ دهنمونو آسفالت میکنه! به لخت گشتن هم علاقه ی زیادی داره قبلنا که همش لخت مادرزاد بود الان جدیدا خودش یاد گرفته لباس بپوشه یه تی شرتی رکابی ای چیزی میپوشه خودش! تا میپوشوندیم یه بهونه میاورد که گرمه یا خیس شد و زود درمیاورد! آبان 5ساله میشه

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
😂😂😂😂😂 فکر کن. میگم مامان خفه شدم از بوت.بیا بشورمت بریم بیرون.میگه نه آخه تو یه لحظه نگاش کن ب ...

دختر من همه رو ب اعضای خانواده تشبیه میکنه انتر این باباسه این بچشه  کوچیکتر ک بود گریه میکرد چرا دیگه پی پی ندارم مامان بشه بچه مامان نداره   

پسر من قبلا آلتش کوتاه بود داخل پوست قرار داشت.جدیدا رشد کرده ازش میترسه😓😓😓😓 میگه مامان جوجوم خراب شده.هروقت جیش دارم خراب میشه.چراهرچی هولش میدم نمیره سرجاش؟😢😅😅😅😅😅😅 یعنی داستان داریم با اینا.دیروز خارش داشت دست زده بود بزرگ شده بود اومد با ناراحتی گفت مامان جوجوم اذیتم میکنه.همش بزرگ میشه😐😐😐😐 گفتم دست نزن بهش.جوجو این مدلیه.هروقت دست بزنی فکر میکنه جیش داری بزرگ میشه که راحت جیش کنی.اگر دست نزنی درست میشه. از دیروز داره سعی میکنه بهش دست نزنه🤕🤕🤕🤕

2706