2410
2553
عنوان

خانوما سبزی قورمه پاک کرده خرد کرده کیلویی چنده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از بیرون بگیری به صرفه تره . تمیزم هست چون توی لگن های خیلی بزرگ با فشار اب قوی میشورن . نگران نباش

اخه معلوم نیس چجوری پاک شده ک 

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

از جای مطمئن بخری خوبه.نه هر جایی.من از ی خانومه میخرم.تو خونه خودش خورد میکنه میفروشه.یکی از دوستام اشنامون کرد.واقعاااا عالیه.تمام سبزی خشکامو از اون میخرم من

.میشه برای خونه دار شدنم و بچه دار شدنم ی صلوات بفرستین🤩🤩🤩.نی نی یار این چهارمین کاربریمهههه.نترکون دیگهههه.با شماره همسرم 
2456

من دو کیلو دو کبلو میخرم کیلو ۴ تومن خودمم سبزی خرد کن دارم سبزی خورشتی بسته ای دو تومنه

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2714
نه بابا من عمده فروشی کیلو ۴ تو بازار ۵

من خوردن گرفتم دیروز ۸ تومن نعنا  گرفتم براخشک کردن ۷ تومن  سبزی قرمه هم گفت ۷ تومن زیاد بخری ۶ حساب میکنم

خدایا شکرت 🙃
من مشهدیم اگه مشهدی ادرس بدم  بری بگیری

ادرس بده گلم اتفاقا منم دنبال یکی بودم واسم بگیره پاک‌کنه که پیدا نکردم.گفتم حاضری بگیرم اما نمیدونم از کجا.میخوام مثلا تو هشت کیلو سبزی قرمه یک کیلو هم سبزی خوردن بزنه واسه عطر و بوی خوبش

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
ادرس بده گلم اتفاقا منم دنبال یکی بودم واسم بگیره پاک‌کنه که پیدا نکردم.گفتم حاضری بگیرم اما نمیدونم ...

تو هدایت سمت خیام اخرای هدایت 

صبرکن ادرس دقیقشواز خواهرم بپرسم بهت میگم

درخواست بده برات بفرستم ادرسو

تو هدایت سمت خیام اخرای هدایت  صبرکن ادرس دقیقشواز خواهرم بپرسم بهت میگم درخواست بده برات بفر ...

ممنون میشم ازت اگه واسم ادرسشو بفرستی.واقعا سبزی لازمم 🤦🏼‍♀️🥴😀

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2706