2733
2739
عنوان

بورسیا افشای الف که میگن ینی چی؟؟؟

269 بازدید | 11 پست

مثلا وسپهر من خریدم میگن افشای الف شده🤔

فکر کردن از روی تعصب ناشی از تربیت ذهنی است که فضایش را به اجاره افکار و باورهای دیگران داده است.

اون که هنوز عرضه نشده چطور خریدی؟ الان تازه ثبت سفارش میکنن برای چهارشنبه 

افشای الف میتونه بحثهای مرتبط با سازمان اون نماد باشه مثلا افزایش سرمایه شرکت در مناقصات و اینجور اطلاعاتی که از اون نماد قراره افشا بشه که توی روند قیمتیش تاثیرگذاره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اون که هنوز عرضه نشده چطور خریدی؟ الان تازه ثبت سفارش میکنن برای چهارشنبه  افشای الف میتونه بح ...

همون فعلا سفارش زدم پس ینی این افشا ها توی سهام اثر بد دارن یا خوب؟🤔

فکر کردن از روی تعصب ناشی از تربیت ذهنی است که فضایش را به اجاره افکار و باورهای دیگران داده است.

یه سری اطلاعات در مورد وضعیت مالی شرکت تو سایت کدال منتشر میشه. با توجه به میزان اهمیتش میتونه الف یا ب باشه. نماد بسته میشه تا سهام دارا بتونن اطلاعیه رو ببین تو کدال. بعد باز میشه.

مهربان باشیم   
2738

افشای الف ی سری اطلاعات خوب یا بد سازمانه ک‌منتشر میشه

بعد بازگشایی نماد هم دامنه نداره همون پنج درصد منفی یا مثبت

میتونه تا صد درصد مثبت یاومنفی بره

ک بستگی داره بازار تو اون روز سبز باشه یا قرمز چون اخبار تو بورس ایران زیاد مهم تیست جو بازهر تاثیر گذارتره شستا با اخبار خوبی باز شد ولی منفی ۱۶ درصد خورد