2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس همون معحزه ایه ک خودتون گفتین

البته منطقه سه بود.تکمیل ظرفیت قبول شده بود.یعنی رفت سربازی بعد گفتن تربیت معلم در اومده.واسه مصاحبه پارتی داشت.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2728
هر دم از این باغ بری میرسد😂

بخدا😅

فک کن زن داداشش بهش می‌گفت خرشانسی و حق بقیه رو خوردی و ..‌

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
فقط عزیزم، سوالات مصاحبه رو حتمااا از تو نت بخون، خودتو اماده کن با اعتماد به نفس جواب بده، فکر کنم ...

مرسی عزیزم 

فقط مشاور میگفت که اونم یه کنکور دیگست راسته؟

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
ممنون عزیزدلم سلامت باشی شما هم همینطور ان شاالله هرچی خیر و صلاحتونه پیش بیاد من به خواهرمم میگم ...

قربونت برم مرسی 

نه بهش بگو شاد باشه مهنا گفت قبوله یعنی قبوله 😅😍

فقط عزیزم، سوالات مصاحبه رو حتمااا از تو نت بخون، خودتو اماده کن با اعتماد به نفس جواب بده، فکر کنم ...

فقط عزیزم سؤالاش تو اینترنت هست که بزنم بیاره؟

وای تورو خدا؟داداش من ۴۲۰۰ شده منطقه ۳هستیم ترازشم ۶۵۸۲ یعنی امیدی هست تربیت معلم بیاره؟رشته ریاضیه

والا ریاضی کم برمیداره 

ولی ترازش خوبه بالای ۶۵۰۰ هست بگید ابتدایی بزنه 

دبیری درنمیاد

2706