1822
1823

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

من مال خیلی سال پیشه.۸،۹ سال پیش

هیچی منو مامانم تو ماشین بودیم بابام یهو‌ از کافی نتیه باکارنامم اومد من گریه کردم یکم بعد مامام بابام خندیدن گفتن خداروشکر.(رتبم تقریبا ۱۰۰۰ شد پیراپزشکی قبول شدم) بعدش رفتیم هویج بستی خوردیم

😐
۸۱۰۰😐انسانی  دعا کن تربیت معلم منو بردارن

نمیخوام تو دلت رو خالی کنم هااا ولی دوست من ۱۷۰۰ انسانی نیورد 

ان شاءالله که هرچی خیره برات رقم بخوره❤

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
نمیخوام تو دلت رو خالی کنم هااا ولی دوست من ۱۷۰۰ انسانی نیورد  ان شاءالله که هرچی خیره برات رق ...

منطقه سه هستم 

پارسال که قبول شدن طرف ما  حتی با ۱۲۰۰۰

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
1794

من سال ۸۳ رتبه منطقه ۱، ۴۰۰ شدمرشته ریاضی

بیردن بودم بابام برام دید و زنگ زد با اینکه خودمو برا رتبه ی دو رقمی اماده کرده بودم ولیی خدا رو شکر کردم

یادش بخیر

شکرت که میگویم‌شکرت
۸۱۰۰😐انسانی  دعا کن تربیت معلم منو بردارن

فکرنکنم

مگه شهرهای دوربزنی

السلام علیک یاابا عبدالله حسین‏ علیه السلام زنده جاویدی است که هر سال، دوباره شهید می‏شود و همگان را به یاری جبهه حق زمان خود، دعوت می‏کند …… دکتر علی شریعتی
منطقه سه هستم  پارسال که قبول شدن طرف ما  حتی با ۱۲۰۰۰

اها منطقه سه نمیدونم ما منطقه یک هستیم

❤❤

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
1718