2726
اینکه‌می تونی،طبیعی زایمان‌کنی رو دکتر باید بگه... من امسال فروردین باردار شدم اما متاسفانه سقط شد. ...

نيروهاي مصلحم

از بيمه امون پرسيدم ميگه ازادي قرار داد داره

بيمارتان بقيه الله محب كوثر نجميه برامون رايگانه

ولي خوب نه دكتري ميشناسم اونجا نه تعريف خاصي شنيدم

شنيدم چادر اجباره همسرم رو هم راه نميدن بياد بچه رو ببينه

نميدونم حالا رسيدگشون چه جوريه بچه رو ميشورن يا نه

مرنج و مرنجان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دیگه از سال ۹۷ بچه نمیشورن اکثرا،من ۹۷ نیکان بودم گفتن یه مدت نمیشوریم چون اولا مسئولیت داره،د ...

دخترخاله شوهرم با اون حالش خودش بلند شده شسته 

نميدونم چه جوري جرات كرده

اخه نميشه نشست كه

مرنج و مرنجان
من رو‌نابود کردن..بعد ۴ سال کمر ندارم

دکتر بی حسیت خوب نبوده،ما بعد از زایمان تو ریکاوری که بودیم یه نفرو آوردن از درد نعره میزد ،گفتن اصرار کرده بیهوشی کامل میخوام،خب بعد از بیهوشی دردا شدیدتر از بیحسیه،حالا نمیدونم چقدر درست بوده یا شایدم اون الکی آه و ناله میکرد بهش مسکن بزنن نمیدونم واقعا

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2728
نيروهاي مصلحم از بيمه امون پرسيدم ميگه ازادي قرار داد داره بيمارتان بقيه الله محب كوثر نجميه بر ...

اوووووووووو..شما بیمارستان خاتم و‌نجمیه رو‌ گذاشتی می خوای بری ازادی... من بودم این‌کار رو‌نمی کردم...

دخترخاله شوهرم با اون حالش خودش بلند شده شسته  نميدونم چه جوري جرات كرده اخه نميشه نشست كه

آها درباره جیش و پی پی میگی؟  اره اونو نیکان میشستن

خب همراه نداشت مگه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
اوووووووووو..شما بیمارستان خاتم و‌نجمیه رو‌ گذاشتی می خوای بری ازادی... من بودم این‌کار رو‌نمی کردم. ...

اينا كه ميگي بهترن؟

اخه دكتري نميشناسم اونجا؟

از چه نظر بهترن؟

مرنج و مرنجان
ياااا جده سادات خيلييي ميترسمممم

خخخخ بابا سزارین که ترس نداره،میخوابی،پنج دقیقه بعد نی نی رو قالبی در میارن،قالبی میدن بغلت خخخخ شیک مجلسی

نه به خاطر كرونا همراه نداشت بعدم طفلك مادرش فوت كرده

آخی چه بد،پس تو کرونا همراه ندارن باید حتما بیمارستان بشوره،ینی چی اخه

خخخخ بابا سزارین که ترس نداره،میخوابی،پنج دقیقه بعد نی نی رو قالبی در میارن،قالبی میدن بغلت خخخخ شیک ...

راستش ترجيحم طبيعيه

از بعد سزارين ميترسم

پوستم خيلي ضخيمو بده

ميدونم سزارين كنم هم كمرم داغون ميشه هم پوستم

مرنج و مرنجان
2706