2733
2734
عنوان

کسی هس مثل من متنفرباشع از رابطه جنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 3003 بازدید | 76 پست

ولی بنظرم با اینکه ازش متنفرم

ی همسر با درک با مهربونی و ارامش و فلان بتونه ادمو خوب کنه

فکر نمیکنم درمان نشه

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
درکت میکنم دنبال مشاور نرفتی وو... کمک نگرفتی من نمیدونم چ کنم اخع

نه والا 

من هرکی میا خواستگاری همون جلسه اول میگه من خیلی گررممم و فیزیک خیییلی برام  مهمه و ...

من  

در جواب میگم منم بینهایت میترسم و فکرشم نمیکنم🤣

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی بنظرم با اینکه ازش متنفرم ی همسر با درک با مهربونی و ارامش و فلان بتونه ادمو خوب کنه فکر نمیکن ...

عشقم مردخوبیه

تاالان مرعاتمو کرده

ولی نمیدونم چرا ما اینجوریم

پس فردا طرف ولمون میکنه

کاربری دست دونفره ))
نه والا  من هرکی میا خواستگاری همون جلسه اول میگه من خیلی گررممم و فیزیک خیییلی برام و مهمه و ...

دقیقاااا مردا براشون خیلی مهمه

حالا غربیه باشع خواستگارت دگ بدتر

من باوجود چندین  سال اشناییی بازم

توانایی جنسی ندارم

کاربری دست دونفره ))
2731

این مشکل به کمک همسرت درست میشه در اینده 

چون تنها کسی که میتونه کمکت کنه طرف همسرت هست که میتونه در رابطه بهت کمک کنه که لذت فراوانی ببری و ادرنالین در خونت بذه بالا که خودت سرشار از سرخوشی بشی یا نه کارهاش باعث بشه از رابطه متنفر بشی 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
این مشکل به کمک همسرت درست میشه در اینده  چون تنها کسی که میتونه کمکت کنه طرف همسرت هست که میت ...

امیدوارم حل بشع

حتی کسی ک ٢ساعت نازمو میکشع ام نمیتونم وقتی دست میزنه چندشم میشه اع

کاربری دست دونفره ))
امیدوارم حل بشع حتی کسی ک ٢ساعت نازمو میکشع ام نمیتونم وقتی دست میزنه چندشم میشه اع

ادم معتقدی هستی؟

این میتونه بخاطر استرس و احترام به خونواده(پدر) و عقیدتم باشه تا حدودی 

البته من فقط از رابطه میترسم

از بغل اینا نه ها

اگه انقدر شدیده باید مشاور جنسی بری 

امیدوارم حل بشع حتی کسی ک ٢ساعت نازمو میکشع ام نمیتونم وقتی دست میزنه چندشم میشه اع

شما باید فکر تو عوض کنی چون هنوز تجربه اش نکردی اینجوری فکر میکنی که بهت تجاوز شذه یا بی احترامی 

حتما حتما درباره مزیت رابطه داشتن بخون و میفهمی که رابطه نیاز هست نه چیز دیگه مثل نیلز به غذا خوردن همون طور که بدن برا سوخت و ساز و انرژی به غذا نیاز داره 

تو ترس نداری فقط باید فکرتو تغییر بدی با خوندن کتاب و دو جلسه مشاوره سکسولوژیست مشکلت حل میشه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2738
ادم معتقدی هستی؟ این میتونه بخاطر استرس و احترام به خونواده(پدر) و عقیدتم باشه تا حدودی  البت ...

نه مقید نیستم

بعذشم مامیخوایم ازدواج کنم گناه نیس ب نظرم

شاید رفتم

شایذ سنم بره بالا خوب شم

کاربری دست دونفره ))
شما باید فکر تو عوض کنی چون هنوز تجربه اش نکردی اینجوری فکر میکنی که بهت تجاوز شذه یا بی احترامی&nbs ...

ممنونم گلم ایشالله حل میشع

خیلی لطف کردی

صلوات فرستادم واست😘😘

کاربری دست دونفره ))
ادم معتقدی هستی؟ این میتونه بخاطر استرس و احترام به خونواده(پدر) و عقیدتم باشه تا حدودی  البت ...

رابطه هیچ ترسی نداره برای بار اول با همسرت هماهنگ باش و خودت شروع کننده رابطه باش

و حتما با شوهرت دربارش حرف بزن و معاشقه قبل از رابطه خیلی اثر گذار هست 

رابطه هیچ ترسی نداره برای بار اول با همسرت هماهنگ باش و خودت شروع کننده رابطه باش و حتما با شوهرت د ...

با فکرش دست و پام یخ میزنه 

نمیدونم بتونم از پسش بر میام نه

خیلی ممنون

برام دعا کنید🌟❄

دیوانه وار عاشقشم  ولی رابطع نه داغون میشم دوس دارم بمیرم ولی حتی لمسم نکنه ٢۰سالم شد دیروز

میگن خانما اوج حس جنسیشون از۲۷سالگی تا۴۵سالگیه.نگران نباش عزیزم چون هنوزاین حسوتجربه نکردی برات سخته بعداکه ازدواج کنی وتحربش کنی خودت مایل میشی بهش.چه حسی زیباترازیکی شدن باکسی که عاشقشی.وقتی دونفرکه عاشق همدیگه هستن وباهم پیمان میبندن ونسبت به هم متعهدمیشن این حس واون کارهاکه بینشون انجام میشه دیگه هوس نیست خوده خوده عشقه

چقدر بی بابا بودن سخته😔میشه صلوات بفرستین برای شادی روح باباجونم.ممنون🙏
میگن خانما اوج حس جنسیشون از۲۷سالگی تا۴۵سالگیه.نگران نباش عزیزم چون هنوزاین حسوتجربه نکردی برات سخته ...

خیلی ممنونم گلم

کمک کردی بهم خیلی

حرفات درسته

فک کنم هنوز امادگی ازدواج ندارم تا٢۴ ٢۵ ک بتونم

کاربری دست دونفره ))
با فکرش دست و پام یخ میزنه  نمیدونم بتونم از پسش بر میام نه خیلی ممنون برام دعا کنید🌟❄

اصلا نترس من خودم خیلی میترسیدم چون سنم کم بود بعد از بس خواعرشوهرلم گفته بودن وای اینقدر درد داشت چقدر بهمون اب قند دادن نمیدونم هزارتا حرف دیگه من شب عروسیم همش استرس داشتم فکر کن وسط چله تابستان من تو ارایشگاه از ترسش یخ کرده بودم رو پتو انداخته بودن کولرا رو خاموش کرده بودن شب که همه چی تموم شد به شوهرم گفت پس دردش کو پس جرا بقیه غش کرده بودن اینا این که درد نداشت 

اصلا بهش فکر نکن فقط خودت رو عذاب میدی 

2706