2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از ضررش نمیدونم ولی خیلی بزرگ میکنه دمچه مرغ تهیه کنید نیم کیلو بعد بریزید تو قابلمه زیرش رو کم ...

روز ی بار بزنی ماساژ بدی کافیه یعنی؟

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
2728
ن نگفتن خودم حس میکنم دارم چون ۱۸ روزه پریود نشدم و دل کمرمم درد میکنه حامله هم نیسم

خب چ ربطی داره مگه هر کیستی رو عمل میکنن

من کیستم بزرگ بود ۴۵ میل در ۳۰

۳ ماه داروخوردم دیروز رفتم سونو کیستم رفع شده بود 

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
ن نگفتن خودم حس میکنم دارم چون ۱۸ روزه پریود نشدم و دل کمرمم درد میکنه حامله هم نیسم

ببین بنطرم برو پیش ی دکتر طب سنتی خوب

من الان عادتم ۹ روز شده دردم دارم قبلن نبودم مشانه های رحم سرد دارم

طبعمم گرم و خشک طب سنتی بهم دارو داد گفت اول داغی بدنتو کم کنم بعد حجامت دارم گفت اول اینارو انجام بدیم بعد میرم سراغ رحمت 

میگن اگه رحم سرد باشه حامله دیر میشه

ی خانومم اینجا بود کیست داشت همه دکترا گفته بودن باید رحمشو دربیاره اما با طب سنتی خوب شده بود میگفت ی چیزی بهش داده بود همه کیستا ازش خارج شدن

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
ببین بنطرم برو پیش ی دکتر طب سنتی خوب من الان عادتم ۹ روز شده دردم دارم قبلن نبودم مشانه های رحم سر ...

جدی من دلم میخواد زود حامله شم عاشق بچم امید داشتم ک حاملم ولی نبودم

2706