2737
2734
عنوان

دختر زیبای من😍

1811 بازدید | 99 پست

امروز تا چشمامو باز کردم صورت زیبای دخترمو دیدم دست انداخته بود دور دستم و خوابیده بود😍 موهاشو ناز کردم بردمش سرویس بهداشتی رفتم واسش صبحانه اماده کنم با دستای کوچولوش کمکم کرد تا صبحانه اماده کنم

سر میز با اون دستای کوچولوش یدونه لقمه خیلی کوچولو واسم درست کرد بهم داد گفت مامانی اینو بده به نی نی تو دلت خوشمزه ترین لقمه دنیا بود

خدایا مچکرم که این نعمت زیبا به من دادی خدایا از هر بدی حفظش کن خدایا دامن هر کسی که از وجود این نعمت خالیه زود زود پر کن انشالله به حق پنج تن ال ابا به حق ناله های دل زینب به حق امام حسین علیه السلام همه خانومایی که دلشون بچه میخواد خدا بهشون یه نی نی خوشگل بده

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید.  خدایا خودت مواظب عزیزانم باش❤

عزیزم خدا حفظش کنه...چن سالشع؟

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه خوب نوشتی،شادی بخش بود.منم از این فرشته ها دارم،اما خوابه

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
2738

ای جان دلم زنده باشه الهی ، دقیقا من خاطر این حس هست که نمیتونم بدون بچه هام بخوابم کیف میکنم وقتی میبینمشون

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
چه خوب نوشتی،شادی بخش بود.منم از این فرشته ها دارم،اما خوابه

اخی الهی جدیدا شب زود میخوابه میگه منم صبح زود بیدار میشم کمکت کنم نی نی گناه داره مثلا جارو دستش بر میداره همین جوری که کارتون میبینه کوچولو کوچولو جارو میکشه رو فرش قربونش برم من

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید.  خدایا خودت مواظب عزیزانم باش❤
2706