2733
2734
عنوان

خانواده سمی

3693 بازدید | 44 پست

میگن آدمای سمی دوروبرتو حذف کن تا آرامش داشته باشی

ولی وقتی آدمای سمی دوروبرت خانوادت باشن باید چیکار کنی؟؟؟؟؟؟؟؟

زخم زبون و خودخواهیای مامان و بابا 

خودخواهی و سواستفاده کردنای خواهرکوچکتر..

دیگه خسته شدم 

دوس دارم شوهر و بچمو بردارم ی مدت از دست همشون فرار کنم 

هر روز با ی حرکت جدید یا یه حرف جدید قلبمو ب درد میارن

همیشه از خوبیام و محبتم سو استفاده میکنن

فقط داداش کوچیکم عاقل و با وجدانه بقیشون انگار یذره انصاف ندارن 

انقدر ک ب کاراشون و حرفاشون فکر میکنم دارم دیوونه میشم

ارتباطو کم کن

دیگه از هم خونه بودن ک بدتر نیس

برو تو اتاقت بیرون هم نیا فقط موقع شام یا ناهار یا .... بیا بیرون

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
ارتباطو کم کن دیگه از هم خونه بودن ک بدتر نیس برو تو اتاقت بیرون هم نیا فقط موقع شام یا ناهار یا . ...

من فکر کردم مجردی

شما خیلی حساسی وگرنه شما ک مستقل شدین

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فکر کردم مجردی شما خیلی حساسی وگرنه شما ک مستقل شدین

اره مستقلم ولی هر روز یا تلفنی یا حضوری ب ی طریقی با یه حرفی دلمو میشکنن

منم ی اخلاق بدی ک دارم مدام حرفاشون و کاراشون تو ذهنم تکرار میشه

2731

خونواده منم همین طورن من هفته ای یه بارقدچندساعت میرم خونه شون بچه هام اگه بچه خاله ودایی شون نباشن اصلن صداشون درنمیات حالاخواهرم چون بچه های خواهروبرادرام خونشون که میان فضولی میکنن دعواومرافعه راه انداخته گفته هیشکی حق نداره بیات خونه ی ما مجرده وخونه بابام زندگی می کنه مامانم زنگ زده بهم که ماحوصله شرنداریم دیگه نیاییدخونه مون درحالی که من هیچ اذیتی واسه کسی ندارم خیلی ناراحتم به شوهرم چی بگم روم نمیشه بگم زنگ زدن گفتن نیاییدخونه مون😔

مثلا بابام هنوز ک هنوزه سر هر فرصتی بهم میگه تو احمقی نمیفهمی و فلان 

فقط کافیه از یکی از کاراش ایراد بگیرم یا خلاف میلش کاری بکنم

مثلا ما خونمونو عوض کردیم اومدیم ی خونه بهتر بابام خونه قبلیمو دوست داشت ولی من کلا معیارام با بابام متفاوته 

از وقتی تصمیم ب فروش گرفتیم بابام همش میگف خاک تو سرت تو نمیفهمی تو احمقی بچه ای هیچی حالیت نیست هممونو ب دردسر میندازی با تصمیمات و شعورت نمیکشه خونه ی خوب چیه و ..... 

خونواده منم همین طورن من هفته ای یه بارقدچندساعت میرم خونه شون بچه هام اگه بچه خاله ودایی شون نباشن ...

نمیدونم چرا جدیدن نوجوونا انقد خودخواه شدن

شما هم بچه ی اون خونه این و حق رفت امد و دیدن پدر مادرتونو دارین

نمیدونم خواهرتون چند سالشه ولی منم ی خواهر ۱۸ ساله ب شدت خودخواه دارم حرفی هم بهش بزنم میگه حسودی

2738
خانواده شوهر من سمي هستند. همه با هم يد هستند و كينه اي. براي من بي محليشون خيلي سخت هست ولي از طرفي ...

بی محلی خانواده شوهر اصلا برات مهم نباشه بابا از خدات باشه حوصله داری😂 ندیدن روشون کافیه بنظرم.توم بی محلی کن

هر چقد خونواده هاتون سمی باشن انگشت کوچیکه مامان من نمیشن

i con love four days❤spring🌼summer🌾autumn🍁wwinteror not maybe three days:)yesterday👈today👇tomarow👉 what aboyt tow days😞day and night🌌no!😐one day is enoygh👌ever day💕...💞i love you ever day💞 هر نسیمی كه نصیب از گل و باران ببرد🍃می تواند خبر از مصر به كنعان ببرد🔛آه از عشق كه یك مرتبه تصمیم گرفت:❤یوسف از چاه درآورده به زندان ببرد🔗وای بر تلخی فرجام رعیت پسری😯كه بخواهد دلی از دختر یك خان ببرد👸ماهرویی دل من برده و ترسم این است🙊سرمه بر چشم كشد، زیره به كرمان ببرد👀دودلم اینكه بیاید من معمولی را🙋سر و سامان بدهد یا سر و سامان ببرد💆مرد آنگاه كه از درد به خود میپیچد😪 ناگزیر است لبی تا لب قلیان ببرد🚭شعر كوتاه ولی حرف به اندازه ی كوه🗻باید این قائله را "آه" به پایان ببرد😔شب به شب قوچی ازین دهكده كم خواهد شد🐐ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد!🐺

اتفاقا خانواده ی منم همینجورند.

گذاشتمشون کنار.

هیچکس ارزش به هم خوردن آرامشم رو نداره

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
بی محلی خانواده شوهر اصلا برات مهم نباشه بابا از خدات باشه حوصله داری😂 ندیدن روشون کافیه بنظرم.توم ...

برو لطفا تاپيكم رو بخون و نظر بده. اونها خيلي سياست دارند و به ظاهر با شوهرم كه صحبت ميكنند ميگن سلام به زنت برسون ولي هيچوقت نشده من رو به عنوان فردي تو خانوادشون قبول كنند. خيلي فحش و بي احترامي كردند و من از اين ناراحت هستم كه هميشه سكوت كردم به خاطر شوهرم. نرسيده حرفق بهشون بزنم شوهرم ناراحت بشه از دستم. خلاصه خيلي بهم بدي كردند . مثلا ايران رفتم يكيشون دعوت كرد از اول تا اخر تو اشپزخونه بود. ولي شوهرم نميفهميد اينها رو. خواهر شوهرم جديدًا برام پست بد گذاشته و توهين كرده ولي بازم جواب ندادم و از اون موقع حرف نزدم باهاشون. همشون به خدا بد و مسموم هستند. ولي ادم دلش ميگيره. با هزار أميل و ارزو عروس شديم. وقتي بقيه رو ميبينم كه خانواده شوهر خوبي دارند غمم ميگيره

شما که خوبه پدرمادرت اینجورین

مال من پدربزرگام و مادربزرگام و فک و فامیل مادرم سمی هستن 

کلا به ریشه ی درخت توی خیابون هم حساب نمیکنم حرفاشونو

منم یه زمان عصبانی میشدم بعدش کم کم سعی کردم که محل نذارم

مثلا بگن تو خیلی خری میگم عه من خیلی خرم ممنون که خبر دادید

یا بگن تو هیچی نیستی میگم نظر لطفتونه 

یا بگن خونه مادرت فلانه میگم مرسی خبر دادی 

یا بگن خونه خودت کوچیکه میگم خب خداروشکر که شما هم میدونید خیالم راحت شد 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2706