2726
خب 800 تا سکه رو اگر بتونه بده میتونه طلاقت بده. 

طلاق ربطی به مهریه نداره. میتونه مهریرو قسطی کنه و طلاقش بده. ولی به این راحتیا نیس

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عقدنامه چرا دست بابات نبود؟؟

مال منم نیست پدر شوهرم الکی بهونه آورد گفت بدید کاری دارم باهاش دیگه هم نداد الانم نمیده.چند بار هم گفتم داد زد چقدر برات مهمه دست کیه جالبه هم مال دختراش دستشه هم مال من

2728
اخه می گن یه چهارم حقوقه.چیزی نداره که

کی گفته چنین چیزیو قانون میسازی؟!؟ 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
مگه طلاق الکیه؟  ایشون بخوادطلاق بده  باید نصف اموال که تو زندگی بدست اوردین بده تمام م ...

ن عزیزم. اصلا درست نگفتین 

طلاق ربطی به مهریه نداره. میتونه مهریرو قسطی کنه و طلاقش بده. ولی به این راحتیا نیس

نه اون درصورتیه که خانم راضی به طلاق بشه با مهریه ی قسطی. اگر راضی نشه نمیتونه قسطیش کنه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
نه اون درصورتیه که خانم راضی به طلاق بشه با مهریه ی قسطی. اگر راضی نشه نمیتونه قسطیش کنه

عزیزم قانون ایرااانه ن فرانسه.  حق طلاق با مرد است....... زن بدبختم  یه مهریه  اونم قسطیش میکنن

2706