1874
1823

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

عقدنامه چرا دست بابات نبود؟؟

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
۸۰۰تا

اولا برا طلاق میرین مشاوره میگی من زندگیمو میخام. توام شوهرتو بترسون بگو مهریمو میزارم اجرا .. ولی شاید خاسه بترسونه. قهرو ادامه ندین حیف زندگیتونه 

🖋️♑ ❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚 
1826
خب 800 تا سکه رو اگر بتونه بده میتونه طلاقت بده. 

طلاق ربطی به مهریه نداره. میتونه مهریرو قسطی کنه و طلاقش بده. ولی به این راحتیا نیس

🖋️♑ ❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚 
عقدنامه چرا دست بابات نبود؟؟

مال منم نیست پدر شوهرم الکی بهونه آورد گفت بدید کاری دارم باهاش دیگه هم نداد الانم نمیده.چند بار هم گفتم داد زد چقدر برات مهمه دست کیه جالبه هم مال دختراش دستشه هم مال من

عقد نامه رو چرا ندادی دست مامانت؟

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی نینی مون صلوات بفرستین🙏🏻۱۶فروردین۱۴۰۰ میشه بهترین روز زندگیم😍نینی کوچولوم میاد بغلم🤩❤امام رضا جونم بابای بچمو ازت خواستم بهم برسونیش💚 بچمم ازت خواستم و بهم دادی ممنونم ازت تا اخر عمر مدیونتم🥰من همیشه دعا میکنم انشالله همه خانوما برسن ب عشقشون و طعم شیرین مامان شدن رو بچشن
1718