2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رشتم پیراپزشکیه خیلی کمم میگیرن زیاد نخوندم.امسال ب۸اطر کرونا‌شرکت نمیکنم.ولی امیدوارم سال دیگه این کرونای لعنتی تموم بشه.

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2731
فقط جاهایی که یک نفر میخواد نزن که الکیه

دوست عزیز اصلا یه نفر اینجوری ناامید نکن. من برا تک ظرفیتی قبل شدم. برای وزارت خونه نسبتا خوبی. نمرمم بگم خیلی بالا نبود. یه ماه و نیم هم درس خوندم. غیر بومی بودم و رقیبامم مرد بودن. اما قبول شدم. استارتر اگه هدفی داری دنبالش کن و فک نکن اگه تک ظرفیتی دیگه باید بذاری کنار.

مهربان باشیم   

یه چن روز که شروع کنی دوباره یادت میاد. 

منکه درسنامه یا کتابامو میخوندم. بعد چند روز تست میزدم و رفع اشکال میکردم تستا رو. و هر جا مشکل داشتم برمیگشتم از مراجع میخوندم. از مطالب مهم خلاصه مینوشتم. 

مهربان باشیم   
2738
واقعا ؟ منم شرایطم عین توعه  همش میگم‌ قبول نمیشم

اره فراگیر هفتم بودم

فقط باید رو هدفت تمرکز کنی و تو مسیر خودت تلاش کنی و حسااابی درس بخونی. به حرف بقیه هم که انرژی منفی میدن توجه نکن

مهربان باشیم   
دوست عزیز اصلا یه نفر اینجوری ناامید نکن. من برا تک ظرفیتی قبل شدم. برای وزارت خونه نسبتا خوبی. نمرم ...

سلام من بهتون درخواست دوستی دادم اگه امکان داره قبول کنین در مورد ازمون استخدامی ازتون راهنمایی میخواستم🙏🙏