2410
2553

بچه ها من از توی دیوار ی کاری پیدا کردم طرف گفت بیایین فلان جا ما هم با اینکه راه دور بلند شدیم رفتیم کار رو وسط راه رو برگذار کرد توضیح دادن و جلسشو خیلی هم گیر داده بود ب دوست های دیگتونم بگید بیان.... 

طرف میگفت میخواهم ی موسسه اموزشی بزنم نمی دونم دو تا برگم دستش بود ک اره کارهاشو کردم و دیگه باید دوندگیشو کنم ثبتش کنم و شروع کنیم.... از دو لحاظ خیلی تعجب اور بود یکی همه اساتید رو تقریبا میشناخت و همه چیز بلد بود و میدونست روندش چیه از ی لحاظ غوز داشت گوشیش از این عادی ها بود بدون تاچ از این لحاظ ک وسط راهرو اومده جلسه گرفته از این لحاظ ک با مدرک لیسانس میگه دارم میخوانم و غیره....

حالا یک ساعته دیگه قرارگذاشته تو پارک.... از ی بر میگه خیلی درامدش خوبه و شما میشین جزو راس هاش بعد از ی بر میگیم نریم دوندگی کنیم و هیچی ب هیچی اخرش.... بعدچرا این همه اگهی زده بود فقط ما اومده بودیم؟؟؟؟ ولی از یه طرفم اون کاعذها اینکه همه کس و افراد رو میشناخت خیلی عجیب بود....ب نظرتون بیخیال شیم یا امیدی هست؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
این مشکوکه. احتمالا هیچ ربطی هم به اون اداره یا دفتری که شما رفتید نداره وگرنه یه اتاق بهش میدادن بر ...

نمی دونم والا منم هیچی نفهمیدم.... 

گفت اسممو پیش استادت نگو منو میشناسه دیروز ب استادم پیام دادم فلانی خوبه کارش و اینا گفت اصلا نمیشناسم

2714
نمی دونم والا منم هیچی نفهمیدم....  گفت اسممو پیش استادت نگو منو میشناسه دیروز ب استادم پیام د ...

اتفاقا همینو میخواستم بگم. گفته همه رو میشناسم ولی هیچ دلیلی وجود نداره که راست بگه. 

فقط اسماشونو میدونه 🙄

دیوار اصلا جای مطمئنی نیست. 

ثابت هم شده این قضیه. 

یه بار هم مامانم از دیوار از یکی گوشی خرید، گوشی اپل کپی شده بود فقط روشن میشد و برنامه هم نصب نمیشد. خلاصه که ما به یارو پیام دادیم این چیه به ما فروختی تلفنشو خاموش کرد.   

اینو گفتم که بگم تو دیوار کلاهبرداری زیاده 

اگر هم دنبال کار می گردی،  برو سایت ایران استخدام.