2703
2553
عنوان

ابن راسته 😮😮😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 58 پست
عزیزم شما چه ساده ای اصفهان وضعیتش سیاهه از بس کرونایی داره بعد   میگن 10 نفر فوتی من پسر ...

کسی ندیده باشه نمیدونه وسخته ثابت کنی.من سرپل ذهابم زلزله اومد فقط تو یه روستا ۵۰۰تا جنازه پیداکردن وگور دسته جمعی ....اونوقت یک ماه بعدش اعلام کردن ۳۰۰نفر فوت شده اخرشم امار درست ندادن کم کم امار بالا بردن اما خیلی کمتراز واقعی

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
ب من  میگین رسمی کیه منم برم ببینم ماهواره نداریم

من خودم کانال گیز میز رو دارم اخبار مهم رو میذاره 

و کاملا هم مطمئنه و اینکه ما خودمون یچیزی به اسم "منطق" داریم که هر خبری رو باور نکنیم😐

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی ندیده باشه نمیدونه وسخته ثابت کنی.من سرپل ذهابم زلزله اومد فقط تو یه روستا ۵۰۰تا جنازه پیداکردن ...

بله میدونم  همینه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
من خودم کانال گیز میز رو دارم اخبار مهم رو میذاره  و کاملا هم مطمئنه و اینکه ما خودمون یچیزی ب ...

این و رسما خود روحانی گفته کجا خبر الکی هست من خبر گزاری ها ایران خوندم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2456
من خودم کانال گیز میز رو دارم اخبار مهم رو میذاره  و کاملا هم مطمئنه و اینکه ما خودمون یچیزی ب ...

اها چشم خانوم با منطق گیز میز نگف ذات الریرو؟! 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
کسی ندیده باشه نمیدونه وسخته ثابت کنی.من سرپل ذهابم زلزله اومد فقط تو یه روستا ۵۰۰تا جنازه پیداکردن ...

فقط خدا به داد همه برسه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
😶دیگه خدایی هرچیزی رو به مسخره میگیرید شایعه هس

شایعه نیس بعد کرونا دوتا بیماری شیوع پیدا کرده ک ب ایران وارد نشده خداروشکر 

اما خب عجیب نیس فصل داره عوض میشه مث همیشه بیماریا بیشتر میشه تو ماهای سرد

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
دی کرونا ایران اومد منم گرفتم خوب شدم. اونموقع گفتن چاییدی. بهم دارو دادن ولی  نمیگفتن کروناس.. ...

من پاییز یک روز تب لرز شدید گرفتم ، روز بعد فقط سرفه خشک میکردم ،آبریزش بیتی هم نداشتم ،تا اون موقع هیچوقت اون طور مریض نشده بودم 

دو تا برادرم اول گرفتن بعدا من گرفتم  نمیدونم آنفولانزا بود یا کرونا

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2714
من پاییز یک روز تب لرز شدید گرفتم ، روز بعد فقط سرفه خشک میکردم ،آبریزش بیتی هم نداشتم ،تا اون موقع ...

بله. همینطوره  متاسفانه جان ما برای هیچکس ارزش نداره 

آخه ینی چی  براچی باید ویروس جدید رو خبر خوب اعلام کنه؟ شما خودت رو بزار جا رئیس جمهور میای ب ...

والا منم باهات موافقم. 

ولی آخه یادم میافته بنزین رفت بالا خودش یهو فهمید جمعه صبح اونم از اخبار. اینو چی؟ منطق چیه؟

اطلاع از درستی یا نادرستی خبر یا بود و نبودش توی فضای مجازی چیز خیلی سختی نیست

داشت در مورد مراقبت ها از کرونا صحبت میکرد درمورد اون بیماری که میگه شنیده هم گفت

https://www.hamshahrionline.ir/news/550411/هشدار-روحانی-شیوع-یک-بیماری-خطرناک-تر-از-کرونا-در-همسایگی-ایران

پسر هستم

به نظر نمیرسه همه آنچه رو که بخواید بتونید توی گیزمیز  پیدا کنید! 

منابع خیلی متنوع تر و رسمی تر از این کانال وجود داره

اتفاقا خیلی از خبرها و وقایع رو میشه از سایتهای معتبر داخلی پیدا کرد.

میخواید از تحولات سیاسی دنیا و داخلی امریکا و بدونیم چی توی دنیا میگذره هم رو میتونید از منابع دیگه مثل فاکس نیوز،سی ان ان و چندتا شبکه اینطوری پیدا کنید( نه شبکه هایی که صبح تا شب در مورد ایران دارن منفی بافی میکنن،مثل بی بی سی و......) 

پسر هستم
به نظر نمیرسه همه آنچه رو که بخواید بتونید توی گیزمیز  پیدا کنید!  منابع خیلی متنوع تر و ...

مرسی ❤

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤