عنوان

یه پسره اذیتم میکنه 😖😖😖😖

785 بازدید | 23 پست

بچه ها من تو یه گروه تلگرام ک دوستام اونجان یعنی اونا منو کردن داخل گروه بعد یه پسره هست داخل گروه از همون اول ک رفتم تو گروه عشقم عشقم میکرد با هرکی چت میکردم بتم میپرید عکسمو نیم ساعت گذاشتم رو پروفایل الان همش پی وی میاد میگه ذخیرش کردم منم بلاکش کردم از گروه لفت دادم اما دوستام ازمناراحت شدم دوباره کردنم داخل گروه 😖😖😖😖😖😖

الان من چه پرخوردی با این پسره داشته باشم ؟؟؟

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

بگو ذخیر کردی کو ن لقت جلو همه تو گروه برین بهش بگو فلانی عکسمو برداشته اینقدر که کمبود داره تا از رو بره پسره فسیل

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

رونده بهش عکستم نزارپایان🤗

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
برو ت گروه بنویس مزاحم من نشو، بلاکش کن،

بلاکش کردم 

تو گروه جلو بقیه بهش بگم مزاحمم میشه .؟

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

مگه گروه مدیر نداره؟ ایشون تذکر بده

بگو ذخیر کردی کو ن لقت جلو همه تو گروه برین بهش بگو فلانی عکسمو برداشته اینقدر که کمبود داره تا از ر ...

یه دختره تو گروه هروقت چیزی به این پسره می ازش طرفداری میکنه  به من میپره

مگه گروه مدیر نداره؟ ایشون تذکر بده

بهش گفتم فقط یه تذکر داد چیزی بهش نگفت زیاد 

یه دختره تو گروه هروقت چیزی به این پسره می ازش طرفداری میکنه  به من میپره

هردوشونو بزن ناکار کن یه صفحه فحشم تو کلیپ بردت کپی کرده داشته باش پای دعوا شد کپیش کن گروه لفت بده 

مردم چه بی نزاکت شدن

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏
به ادمین بگو حذفش کنه از گروه

دوست ادمین حذفش نمیکن فک کنم

هردوشونو بزن ناکار کن یه صفحه فحشم تو کلیپ بردت کپی کرده داشته باش پای دعوا شد کپیش کن گروه لفت بده& ...

چشم مرسی عزیزم از راهنمایت اون دختره بیشتر از همه حرص میده 😖♥️♥️♥️

2706