1874
1823
عنوان

یه پسره اذیتم میکنه 😖😖😖😖

432 بازدید | 25 پست

بچه ها من تو یه گروه تلگرام ک دوستام اونجان یعنی اونا منو کردن داخل گروه بعد یه پسره هست داخل گروه از همون اول ک رفتم تو گروه عشقم عشقم میکرد با هرکی چت میکردم بتم میپرید عکسمو نیم ساعت گذاشتم رو پروفایل الان همش پی وی میاد میگه ذخیرش کردم منم بلاکش کردم از گروه لفت دادم اما دوستام ازمناراحت شدم دوباره کردنم داخل گروه 😖😖😖😖😖😖

الان من چه پرخوردی با این پسره داشته باشم ؟؟؟

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

برو ت گروه بنویس مزاحم من نشو، بلاکش کن،

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم، التماس میکنم نظرات منو لایک نکنین فقط اگه جواب داشت ریپلی کنین 😣😣. ممنون😊😘

بگو ذخیر کردی کو ن لقت جلو همه تو گروه برین بهش بگو فلانی عکسمو برداشته اینقدر که کمبود داره تا از رو بره پسره فسیل

♥️بانوي لر♥️                                                  سال ها گذشت و من هنوز برام سواله آموزش پرورش با سبيلاي ما دخترا چيكار داشت 😒😒

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825
برو ت گروه بنویس مزاحم من نشو، بلاکش کن،

بلاکش کردم 

تو گروه جلو بقیه بهش بگم مزاحمم میشه .؟

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
بلاکش کردم  تو گروه جلو بقیه بهش بگم مزاحمم میشه .؟

آره 

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم، التماس میکنم نظرات منو لایک نکنین فقط اگه جواب داشت ریپلی کنین 😣😣. ممنون😊😘
بگو ذخیر کردی کو ن لقت جلو همه تو گروه برین بهش بگو فلانی عکسمو برداشته اینقدر که کمبود داره تا از ر ...

یه دختره تو گروه هروقت چیزی به این پسره می ازش طرفداری میکنه  به من میپره

مگه گروه مدیر نداره؟ ایشون تذکر بده

بهش گفتم فقط یه تذکر داد چیزی بهش نگفت زیاد 

یه دختره تو گروه هروقت چیزی به این پسره می ازش طرفداری میکنه  به من میپره

هردوشونو بزن ناکار کن یه صفحه فحشم تو کلیپ بردت کپی کرده داشته باش پای دعوا شد کپیش کن گروه لفت بده 

مردم چه بی نزاکت شدن

♥️بانوي لر♥️                                                  سال ها گذشت و من هنوز برام سواله آموزش پرورش با سبيلاي ما دخترا چيكار داشت 😒😒
به ادمین بگو حذفش کنه از گروه

دوست ادمین حذفش نمیکن فک کنم

خیلی جدی برخوردکنی روش کم میشه

بعدازاین عشق به هرعشق جهان میخندم🍁هرکه آردسخن ازعشق به آن میخندم🍁روزی ازعشق دلم سوخت که خاکسترشد🍁بعدازاین سوزبه هرسوزجهان میخندم🍁خندهءتلخ من ازگریه غمنگیزتراست🍁کارم ازگریه گذشته به آن میخندم🍁
1826
هردوشونو بزن ناکار کن یه صفحه فحشم تو کلیپ بردت کپی کرده داشته باش پای دعوا شد کپیش کن گروه لفت بده& ...

چشم مرسی عزیزم از راهنمایت اون دختره بیشتر از همه حرص میده 😖♥️♥️♥️

هردوشونو بزن ناکار کن یه صفحه فحشم تو کلیپ بردت کپی کرده داشته باش پای دعوا شد کپیش کن گروه لفت بده& ...

امادگی دفاعی ت تو حلقم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
خیلی جدی برخوردکنی روش کم میشه

همینکار کردم باهاش دعوا ک دم اما یه دختره تو گروه بخاطرش با من بحث میکنه طرفداریشو میکنه

1718