2737
2739
عنوان

بارداری

246 بازدید | 34 پست

سلام،پریروز موعد پری بود ولی تاالان خبری نیس،یعنی علائم دارم ولی خبری نیس،امروز صبح بی بی چک زدم منفی شد،باتوجه به اینکه تاحالا بجز بارداری اولم تاخیر نداشتم دلیلش چی میتونه باشه؟😁

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنید

https://gahvare.net/i/5e0f25596c033

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یا این ماه بارداری یا ماه دیگه انشالله

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

خوشبینانش حاملگی 

بدبینانش که انشاالله نباشه کیست 

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
2738
چرا ماه دیگه؟به هوای دیرترانجام شدن لقاح میگید؟

آره عزیزم انشالله که این ماه باشی

ولی من پری هام منظم بود یکی دوماه عقب میوفتاد چند روز بعدش پری میشدم از دکتر پرسیدم گفت عقب بندازی خوبه تو همین ماه ها باردار میشی که همینطورم شد ماه دوم یا سومش حامله شدم 

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
آره عزیزم انشالله که این ماه باشی ولی من پری هام منظم بود یکی دوماه عقب میوفتاد چند روز بعدش پری می ...

الان رفتم علائم کیست تخمدان خوندم هیچکدومشو نداشتم،من اقدام جدی هم نکردم برای بارداری،نگران شدم که نکنه مشکلی داشته باشم تو این کرونایی با بچه کوچیک سخته دکتر رفتن

الان رفتم علائم کیست تخمدان خوندم هیچکدومشو نداشتم،من اقدام جدی هم نکردم برای بارداری،نگران شدم که ن ...

خوبه خداروشکر 

نمیخای باردار شی؟؟

بچت چند سالشه؟

2706