2733
2734

من دوروز به موعد زدم منفی بود بعد ۸ روز تاخیر مثبت شد

🍃عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت 🍃                           که گناه دگران برتو نخواهند نوشت                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دیگ منفیه😑من پریودم منظمه بعد یبار ۱۵رو  عقب انداختم بیبی زدم منفی شد بعد دوروزم شدم..ماه بعدش دوبار پریودشدم بعدم باردار..برای تمام بارداری هام همینطورم عقب جلو میوفته تاریخم 

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
2731

من هاله می بینم زوده فعلا 

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده

دیدی گلم صبر کن استرس نداشته باش تبریک می گم

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
خب دیگ منفیه😑من پریودم منظمه بعد یبار ۱۵رو  عقب انداختم بیبی زدم منفی شد بعد دوروزم شدم..ماه ب ...

وای امضات 😂😂😂

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏

منم امروز سومین روزه عقب انداختم دیروز ازمایش خون دادم منفی بود امروزم بیبیچکم منفی بود بهم گفتن تا اخر هفته صبر کن خیلی سخته انتظار توروخدا برام دعاکنین😞

گرنگهدار من ان است که من میدانم ~شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️
2738