2733
2734
عنوان

مشاعره

298 بازدید | 72 پست

هر شعری دوسدارین هر سبکی بنویسید

زندگی باتوبهتره میخوام عاشقت بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم زندگی باتوبهتره بذارتودنیات بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم 

لعنتی اند این خیابان ها ؛ وقتی که غروب پاییز باشد ، از خانه بیرون بزنی و زمان ؛ رأسِ دلتنگی ات بایستد ، دست توی جیبت ببری ، آسمان و ابرها و حال و هوای عاشقانه ی خیابان را ببینی و آه بکشی که چرا آنی که باید ، نیست ؟!
چرا نیست همان کسی که دوست داشتی با او تمام این مسیرِ جانانه را قدم بزنی ، دستانش را بگیری ، با او بخندی و از حالِ خوبِ گنجشک ها و پرستوهای جا مانده از کوچ بگویی ؟ چرا نیست همانی که لابه لای حرف زدن ، عاشقانه نگاهت کند و کنارش احساس امنیت کنی ؟
چه اندازه فقیرند این خیابان ها ، این شهر و این پاییز ، وقتی دلت هوای کسی را کرده ،
کسی که باید باشد ، اما نیست !
چه اندازه فقیر است این پاییز ، بدونِ تو ...
کاش بودی ؛
نگرانم اشتیاقی برای پاییزهای بعدی نداشته باشم !
برای باد و باران و برگ های خشک و نارنجی ،
برای آبان ...
تو نیستی و من نگرانم برای پاییزهای بعد از تو ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مسیحا نفسی می اید ز انفاس خوشش بوی خوشی می اید😂

مژده ای دل ک مسیحا نفسی می آید 

ک ز انفاس خوشش بوی کسی می آید👍🏻

زندگی باتوبهتره میخوام عاشقت بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم زندگی باتوبهتره بذارتودنیات بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم 
2738
این و آن هیچ مهم نیست چ فکری بکنند غم نداریم بزرگ است خدای خودمان

وا😆

لعنتی اند این خیابان ها ؛ وقتی که غروب پاییز باشد ، از خانه بیرون بزنی و زمان ؛ رأسِ دلتنگی ات بایست ...

🧡🧡🧡🧡👍🏻

لعنتی اند این خیابان ها ؛ وقتی که غروب پاییز باشد ، از خانه بیرون بزنی و زمان ؛ رأسِ دلتنگی ات بایست ...

بحث وزن و قافیه بحر عروضی هم که نیست

شعر رو در روی چشمان تو خواندن مشکل است

تعطیل🚫                                                                                 

تویی که در نفست می وزد شمیم بهار

بیا به کوچه ما ، عطر نرگسانه بیار

تو جاودانه تر از حس آفتاب و درخت

تو عاشقانه تر از شوق آب و شالیزار

برای از تو سرودن بهانه لازم نیست

حکایت نفس است و حلاوت تکرار

چه عطری از تو در آفاق من پراکنده ست

که شعر مست شده ، واژه را نمانده قرار

چقدر شعر من از واژه “تو” لبریز است

چقدر ذوق من از انتظار تو سرشار

چقدر بی تو نفس می‌کشم ؛ دریغ از من

چقدر خسته ام از این هوای تیره و تار