2733
2734
چون من گفتم دیروز دلیل قرمزی بازار دو تا سهم سنگینه که برای فروش گذاشتن همه دارن میفروشن که اونا رو ...

آخی عزیزم... میدونم واقعا بعضی‌نمیدونم فازشون چیه.... خوب نظر میدیم از اطلاعات هم استفاده میکنیم خوبه...خودتو ناراحت نکن.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ذوب هم دارم 27درصد ضررم... همش دارم حرص می‌خورم.کاش زودتر میفروختم.

من ذوب تازه خریدم دو روز مثبت خورد دو روزم منفی خورد الان ی درصد منفی ام . ولی ذوب دیگه اصلاح شده احتمالا رشدش شروع بشه ب

2728
چون من گفتم دیروز دلیل قرمزی بازار دو تا سهم سنگینه که برای فروش گذاشتن همه دارن میفروشن که اونا رو ...

خب چرا نفرین کردن؟ مگه شما دستور قرمز شدن بازار رو داده بودی؟؟😀خیلی تو فکر نفرینای مفت نباش.ادم مفت حرف مفت هم زیاد میزنه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
خب چرا نفرین کردن؟ مگه شما دستور قرمز شدن بازار رو داده بودی؟؟😀خیلی تو فکر نفرینای مفت نباش.ادم مفت ...

ممنون 

نه والله من فقط یه سهام دار خردم که سهم هام قرمزه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
منم سه ماه بود که خریده بودم مداوم تو ضرر بودم دیروز فروختم عرضه اولیه خریدم خیالم راحت شد

وقتی سفارش فروش میزنی چقد طول میکشه پولش به حساب بیاد ؟  ممکنه یه سهمی که منفیه و صف فروش سنگین داره رو نشه فروخت ؟ 

وقتی سفارش فروش میزنی چقد طول میکشه پولش به حساب بیاد ؟  ممکنه یه سهمی که منفیه و صف فروش سنگین ...

من شگویا داشتم پریروز فروختم همون لحظه فروش رفت و اومد به حسابم ،بعضی سهم ها احتمال داره صف فروش باشه

وقتی سفارش فروش میزنی چقد طول میکشه پولش به حساب بیاد ؟  ممکنه یه سهمی که منفیه و صف فروش سنگین ...

وقتی فروش بره فوری میره تو حساب کارگزاری حساب بانکی نه

وقتی سهمی منفی خورده یعنی صف فروشه ممکنه چند روز مجبور بشی صف فروش بمانی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
وقتی فروش بره فوری میره تو حساب کارگزاری حساب بانکی نه وقتی سهمی منفی خورده یعنی صف فروشه ممکنه چند ...

یعنی اگه سفارش فروش زدی و روز اول فروخته نشد روز بعد دیگه لازم نیست فروش بزنی هر وقت نوبتت بشه فروخته میشه؟ برای خرید هم به همین صورته ؟ 

بعد ممکنه یه سهمی رو دست ادم بمونه؟ هیچ رقمه نشه فروختش

یعنی اگه سفارش فروش زدی و روز اول فروخته نشد روز بعد دیگه لازم نیست فروش بزنی هر وقت نوبتت بشه فروخت ...

ببین الان بهتره نفروشی چون سهمهای قرمز صف فروشن و شما اگه میخوای بفروشی فقط فروش رو سنگین میکنی و صف رو طولاتی بهتره کمی صبر کنی صف فروش جمع بشه